İlkbahar Yaz Yüksek Bel Pantolon Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

2015 yüksek bel pantolon modelleri hakkındaki yazmız. Bayanlar bu yıl tasarımcıların 70’li yıllardan esinlenerek hazırladıkları koleksiyonlarda hippi modasını da yaşamanızı sağlayacak yüksek bel detaylı birçok pantolon modeliyle giyim tarzlarında rahatlık ve şıklığı birlikte yaşayacak gibi gözükmekte.

Geçtiğimiz yıllarda bayanlar tarafından büyük rağbet gören düşük bel pantolonların modası yavaş yavaş geçerken bayanların bu modelden kendilerine miras kalan ve bel bölgesinde oluşan fazlalıkları yüksel bel pantolonlarla şekle sokmaları mümkün olacaktır. Yüksek bel pantolonlar vücudunuzun toparlayıcı korse görevi görmesiyle ve kısa bacaklarınızı daha uzun göstermesiyle hanımların kıyafet seçimlerinde öncelik kazanacaktır. 2015 İlkbahar yaz yüksek bel pantolonlarda dar, kısa, bol ve İspanyol paça gibi yılın trendler arasında yer alan bir çok tarzı yaşamanız mümkün olacaktır. Bu kıyafet modelinde yapacağınız alt ve üst kombinlerinde de rahatlıkla alternatif bularak hoş görünüm kazanabilirsiniz. Bol paça yüksek bel pantolonlarınızı platform ve dolgu topukları kullanabilirsiziz. Spor giyimden daha çok iş hayatına uygun modellerde tasarlanan yüksek bek etek ve pantolonlarla bu sezon rahat hareket etmenizde sağlanmaya çalışılmıştır. Yüksek beli kullanmanın hassas noktası seçeceğiniz üstlerin mutlaka pantolon içinde kullanılmasıdır. Genelde düşük bel pantolonlarda ayakkabı kombini önem arz etmezken yüksek belli pantolonlarda mutlaka topuklu ayakkabıları tercih etmeniz sizlere modacılar tarafından önerilmektedir. Bu kıyafet modelinin altında seçeceğiniz düz ayakkabılarla istemediğiniz bir görüntü yakalayarak beden boyunuz olduğundan kısa görünecektir.

İlkbahar Yaz Yüksek Bel Pantolon Modelleri 2015  - (6)

İlkbahar Yaz Yüksek Bel Pantolon Modelleri 2015 – (6)

Günlük kombinlerinizde dar atletler yada bodylerle kullanabileceğiniz yüksek belleri iş hayatınızda giyeceğiniz şık gömleklerle tamamlayabilirsiniz. Şık davetlerde ise straplez kısa üstleri tercih etmeniz pantolonunuzu tamamlarken sizin şık olmanızı sağlayacaktır. Bu modelin üzerinde tercih edeceğiniz ceket kombinlerinde kesinlikle kısa blazerları denemenizi öneriyorum. Ceketlerinizin önünü açık bırakılacak şekilde kullanırsınız bedeninizi ikiye bölme şansını vermemiş olup hoş görünüm sergileyebilirsiniz.

2015 Yüksek Bel Pantolon Modelleri

İlkbahar Yaz Yüksek Bel Pantolon Modelleri 2015  - (10)

İlkbahar Yaz Yüksek Bel Pantolon Modelleri 2015 – (10)

İlkbahar Yaz Yüksek Bel Pantolon Modelleri 2015  - (9)

İlkbahar Yaz Yüksek Bel Pantolon Modelleri 2015 – (9)

İlkbahar Yaz Yüksek Bel Pantolon Modelleri 2015  - (8)

İlkbahar Yaz Yüksek Bel Pantolon Modelleri 2015 – (8)

İlkbahar Yaz Yüksek Bel Pantolon Modelleri 2015  - (7)

İlkbahar Yaz Yüksek Bel Pantolon Modelleri 2015 – (7)

Kategori:
Moda

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..