Kadife Elbise Modelleri 2015

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Kadife Elbise Modelleri 2015 yılının da gözde modelleri olarak yerini alıyor. Şıklığın ve zerafetin simgesi olan kadife elbiselere asalet katıyor. Kadınlar zarif giyimden ödün vermek istemezler ve kadifenin modasının asla geçmeyeceğini iyi bilirler.  Her yılın modasına damgasını vuran kadife elbiseler bu yıl da farklı kreasyonlarla karşımıza çıkıyor.

En Çok Terci Edilen Kadife Renkleri Nelerdir?

Elbette her tür kumaşa kendini kabul ettiren hakim renklerden biri olan siyah renk kadifeye de söz geçiriyor. Bordo kadifenin vazgeçilmez rengi olarak 2015 kadife elbise modelleri arasında yerini alıyor. Elbette renkler bununla sınırlı değil. Mavi rengi kadife için göz ardı edilemeyecek bir renk. Mavinin parlak tonlarına gökyüzünden alışan gözlerimiz aynı parlaklığı ve zerafeti iç açıcılığıyla kadife üzerinde de görmek istiyor. Bu nedenle mavi rengi kadife için vazgeçilmeyecek bir renk.

Kadife Elbise Modelleri 2015 - (1)

Kadife Elbise Modelleri 2015 – (1)

Kadifenin Cazibesi:

Kadife kumaşlar diğer kumaşlardan farklı olarak hem gece hem gündüz parlaklığını ve temizlik timsali naif görüntüsünü her zaman korur. Öte yandan kadife asaletin ve zenginliğin simgesidir.

Kadifenin Şefkati:

İster zarif bir vücuda ister dolgun bir bünyeye sahip olun. Kadife size yakışacaktır. Bütün güzelliğinizi ön plana çıkaracak olan kadifeyi fazla kilolu kadınlar tercih edeceklerse yine siyah kadife tercih etmeli.

Kadife Elbise Modelleri 2015:

a-) Orta boylu ve zayıf Kadınlar :

Orta boylu ve zayıf yapılı kadınlar kadife elbise seçiminde dar ve uzun stillere yönelirlerse çok daha göz alıcı bir görünüm kazanırlar. Dar ve uzun stil kadife seçerken gümüş takılar takınırlarsa ortaya kadife ile gümüşün eşsiz uyumunu ortaya çıkaracaklardır.

b-) Kısa boylu ve zayıf bünyeli bayanlar:

Tam da kısa boylu bayanlara zayıf olmaları şartı ile yakışan kadife elbise modeli; diz üstüne kadar sınırlanmış kadife tasarımları olacaktır. Farklı renklerde kadifeler aynı görselliği sağlayacağı gibi en çok bordo renk tercih etmeleri onları daha uzun gösterecektir.

c-)  Şişman ve Uzun Bayanlar:

Şişman ve uzun bayanların 2015 kadife elbise modelleri siyah bol, dökümlü ve uzun kadife elbise modelleri seçmeleri gerekli.

Kadife Elbise Modelleri 2015 - (2)

Kadife Elbise Modelleri 2015 – (2)

Kadife Elbise Modelleri 2015 - (2)

Kadife Elbise Modelleri 2015 – (2)

tarafından yorumlandı Kadife Elbise Modelleri 2015

  • Ürünler çok şık. Yalnız, aksesuar anlamında çok sade kalmış. Aksesuar daha fazla kullanılabilirmiş.

    mercan ziya göral 20 Mayıs 2015 12:52 Cevapla

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..