Kalpli Ve Çeşitli Havlu Kenarı Modelleri

  6 sene önce yazıldı. Yazar:

  Nerdeyse herkesin evinde havlu yer almaktadır. Üstelik eskiden beri gelenek haline gelmiş güzel bir alışkanlığımız vardır bunların en güzeli ise evimizde bulunan havluların kenarlarını işlemektir.  Özellikle canımız sıkıldığı anda ya da bir uğraşı ile meşgul olmak için havlu kenarı yapmak insanı oldukça rahatlatır. Bununla kalmaz bir Türk halkı olarak evimize gelen misafirlerimize en iyisini ve en güzelini sunmak isteriz bunun içinde süslü havlular bizim için oldukça önemlidir.

  Evet, bu evlerimizi süsleyen havlu kenarlarının içerisinde en çok tercih edileni ise kalpli havlu kenarı modelleridir. Üstelik her banyo ile oldukça uyumludur.  Genellikle iki farklı renkle ve basit renklerle yapıldığı için oldukça güzel ve ilgi çekici durmaktadır. Beyaz ip ve tığ kullanılır ancak pembe seçen bayanlarda azımsanmayacak derecededir. Bu rengârenk havlu kenarı modelleri sayesinde banyonuz canlanacak ve güzellik katacaktır.

  Aslında söze eskiden beri diye girdik fakat havlu kenarı işlemesi hiç geçmeyecek eskimeyecek bir modadır. Yalnızca kenar modelleri değişir onun dışında güzelliği ise sürekli ön plandadır.

  Havlu Kenarı Modelleri Galerisi

   

  Kategori:
  Havlu Kenarı

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir