Kapalı Tesettür Gelinlik Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Evlilik kararı aldıktan sonra diğer bir zor karar ise gelin adaylarının gelinlik seçimidir. Düğüne yakın bir tarihe bırakılan gelinlik seçimi gereksiz bir telaşa neden olmaktadır. Bu yüzdendir ki gelin adayları düğün tarihi yaklaşmadan gelinlik seçimi işlemini gerçekleştirmeli ve bu sayede diğer işlerini yoğunlaşarak onları aradan çıkarmalıdır.

2015 kapalı tesettür gelinlik modelleri farklı modelleri ve işlemeleriyle genç kızların hayallerini süslemektedir. Her geçen yıl teknolojinin ilerlemesiyle gelinlik modellerinin kalitesini de arttırmaktadır. 2015 yılında üretilen gelinlik modellerinin özgün tasarımlar ve işlemelerde olması gelin adayları için önemli bir şans.

2015 tesettür gelinlik modelleri resimlerini paylaşacağımız yazıda , gelinlik hakkında ki bilgileri de sizlerle paylaşacağız. Şık ve modern görünümü olan 2015 tesettür gelinlik modelleri tam olarak tüm gelin adaylarının beklentilerini karşılayacak bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. 2015 yılında tesettür gelinlik modellerinde en çok tercih edilen ise prenses tesettür gelinlik modeli oldu. 2016 kapalı tesettür gelinlik modelleri de yine aynı şekilde prenses gelinlik modeli genç kızların ilk tercihi olacak gibi gözüküyor. İş böyle olunca moda evlerinde kapalı gelinlik modelleri bakan gelin adaylarına öncelikli olarak gösterilen model de prenses kapalı gelinlik modelleri oluyor. Kapalı gelinlik modelleri 2015 yılında iyi bir çıkış yakalayarak moda evlerinde satışlarda ilk sıraları aldı.

Gelin adayları kapalı gelinlik modellerini aldıklarında beline bağlamış oldukları pembe veya farklı bir renkteki fiyonklar ile gelinliğine şık ve zarif bir görünüm kazandırabilir. Bu detay 2015 gelinlik modelleri incelendiğinde dikkate alınmış ve fiyonkların bağlanabilmesi için özel bir yer yapıldığı görülmüştür. Fiyonklardan sonra bir diğer önemli husus ise dantel işlemeli kapalı gelinlik modelleridir. Tesettür gelinlik modelinize dantel işlemeler ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Gelinlik modeli hakkında bu kadar bilgi verdikten sonra sıra geldi fiyatlara. 2015 tesettür gelinlik modelleri fiyatı modelden modele ve markalara göre arzu edeceğiniz gibi değişiklik göstermektedir. Genelde 1400 TL ile 15000 TL arasında değişen 2015 kapalı gelinlik modelleri moda evlerinde alıcılarını beklemektedir.Resimlerin üzerine tıklayarak gelinlik modellerini daha detaylı bir şekilde büyük ekranda görüntüleyebilirsiniz.

2015 – 2016 Kapalı Tesettür Gelinlik Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..