Kiralık Satılık Gelinlik Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Gelinlik kiralama işlemleri hakkında bilgiler vereceğimiz bu yazımızda gelin adayları eğer gelinliklerini satın almayacaklarsa yazdıklarımızı dikkatlice okuyup, mutlaka uygulamalıdırlar.

Moda evlerinin en çok kar yaptığı satış modellerinden biri olan gelinlik kiralama işlemleri, son yıllarda kızlar tarafından en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Aslına bakılacak olursa gelinliği satın almaktansa kiralama işlemi daha mantıklıdır. Birçok bayanın düğünden sonra evin bir köşesine attığı gelinlikler, bir zaman sonra evin adeta fazlalığı haline gelmekte ve evin içerisinde yer bulamamaktadır. Satılık gelinlik modelleri ile kiralık gelinlik modelleri fiyatları arasında 300 TL ile 500 TL arasında farklar bulunmaktadır. Moda evlerinde geze geze zor bela bulduğunuz gelinlik modelini kiraladığınız takdirde, o ürün vitrinden indirilir ve sizin düğününüze kadar bekletilir. Bazı moda evleri gelinliği peş peşe başkalarına kiralayarak yıpranmasına neden olmaktadırlar. Bunun için yapabileceğiniz en güzel işlem gelinliğiniz bedeninize göre ayarlandıktan sonra alıp eve götürmenizdir. Ayrıca gelinlik modelini sıfırdan diktirerek de kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Vitrinde bulunan gelinlik modelleri arasında tercih yapamadığınız takdirde gelinliğinizi kendinize özel olarak tasarımlarla diktirip, mode eviyle anlaşarak kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kiraladıktan sonra gelinliğinizi moda evlerinde bırakmamız tavsiye edilir kızlar. Çünkü olası sizin düğün tarihinizden önce gelinlik kiralandığı takdirde yıpranmalar vb. zararlar olabilir ve hatta belki gelinliğiniz size teslim edilene kadar kullanılamayacak bir hale gelebilir.

Daha önceki yazılarımızda birbirinden güzel gelinlik modelleri resimlerini sizlere sunmuştuk. Bu yazımızda da 2015 – 2016 gelinlik modelleri resimlerini sizler için derledik. Resimlerin üzerine tıklayarak büyük ekranda detaylıca inceleyebilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..