Kış Gelinlik Modelleri 2015 – 2016

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Bazen bayanlar her ne kadar tercih etmeseler düğünlerini kış mevsiminde yapmak zorunda kalabilirler. Tabi bu işin istisnası da mevcuttur, gönüllü olarak da kış aylarında düğün yapan çiftlerimiz bulunmaktadır.

Kış aylarında düğün hazırlığı yapan gelin adayları için bu yazımızda 2015 – 2016 kış gelinlik modellerine değineceğiz. Kışın seçilecek olan gelinlikte nelerin olması gerektiğini, güzel ve şık bir gelinliğin nasıl seçileceğini, kış gelinlik modelleri süslemeleri ve işlemelerinin nasıl olacağı hakkında bilgiler vereceğiz. Kış gelinlik modelleri arasında bayanları en çok tercih ettiği modellerden olan kabarık gelinlikler soğuk havalarda tercih edebileceğiniz modellerin başında gelmektedir. Bir yandan havanın soğukluğu bir yandan da şık görünme sorunlarına en güzel çözüm kış gelinlik modeli seçimidir. 2015 – 2016 kış gelinlik modelleri fiyatları 1000 TL ile 4000 TL arasında değişmektedir.

Kabarık gelinlik modeli dışında kışın tercih edilebilecek bir diğer gelinlik modeli ise balık gelinlik modelleridir. Genellikle zayıf hanımların tercih etmiş olduğu bu model tüm vücudunuza sararak hem üşümenizi engelleyecek hem de oldukça şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Gelin adayları kışın gelinlik seçimi yaparken de balık gelinlik modellerini düşünmelidir. Balık gelinlik modelleri 2015 fiyatı ile 1000 TL ile 7500 TL arası değişkenlik göstermektedir. Gelinlik fiyatlarında ki bu değişikliğin en büyük sebebi işlemeler ve taşlardan kaynaklanmaktadır.

Aşağıda ki resimlerden kış gelinlik modelleri üzerine tıklayarak büyük ekranda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Kış Gelinlik Modelleri Resimleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..