Kolay İğne Oyası Havlu Kenarı

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  İğne oyası havlu kenarı modelleri içinde oldukça fazla model var diyebiliriz. Özellikle iğne oyası yapımını öğrendikten sonra havlularınız için güzel motifler yapacak ve isterseniz hediye edebilir ya da kendinizi kullanabilirsiniz. Bugün bizlerde sizler için iğne oyası havlu kenarı modellerini sunacak ve üstelik en çok beğenilen modelleri sunuyor olacağız.

  Çiçek desenli iğne oyası modeli

  2015 iğne oyası havlular - (1)

  2015 iğne oyası havlular – (1)

  İğne oyası modelleri içinde en çok tercih edilenlerden biri de çiçek desenli iğne oyası motifleri olacak. Resimde de gördüğünüz gibi tam istenilen bir modelde sunuluyor. Sizlerde iğne oyası çiçek modellerinden olan iğne oyası modeli çiçek motifi ile havlularınızı şenlendirin.

  Papatya iğne oyası modelleri

  2015 iğne oyası havlular - (2)

  2015 iğne oyası havlular – (2)

  İşte sizlere farklı bir iğne modeli daha. Havlu kenarı iğne oyası modellerinden olan papatya modeli biraz zor gibi olsa da dikkatli bir şekilde başarılı model yapabilirsiniz. papatya çiçek oyası iğne modeli için zaten resim oldukça açık bir şekilde ve detaylı olarak sunuluyor. Biraz zaman isteyen bir model olduğunu ise söylemek zorundayız.

  Böğürtlen iğne oyası modelleri

  2015 iğne oyası havlular - (3)

  2015 iğne oyası havlular – (3)

  Bu modelde gördüğünüz gibi iki farklı renk ile iğne oyası yapılmış ve hem de bir yerinde yaprak modeli yapılırken bir yerinde ise parça parça böğürtlen iğne oyası modeli yapılmıştır. Dolayısı ile de hem çok güzel duran hem de göze çarpan bir iğne oyası modeli sahibi olmuş olacaksınız. Örnekte göründüğü gibi harika bir renk uyumu da yakalanmış.

   

   

   

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir