Kot Gömlek Modelleri 2015

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Kot gömleklerin tarzı başlı başına asalet kokuyor. Her yıl değişen modellerde değişmeyen ve sabit kalan tek şey; kotun mavi tonları ve asaleti. Western filmlerle onlarca yıl öncesinden tanıştık kotlarla. Her firma kot modellerinde öne çıkmak için bizlere farklı kreasyonlar sundu. 2015 kot modelleri de yine farklı kreasonlarla her tarza ve beğeniye uyum sağlayacak modellerle geliyor.

Kombin tesettür kot gömlek modelleri, kot gömlek ceket kombinleri her yıl olduğu gibi 2015 yılında da kot dünyasında farklı esintilerle geliyor.

İster ünlü olun ister ünsüz! 2015 kot gömlek modelleri arasında mutlaka tarzınızı belirleyecek bir kreasyon bulabilirsiniz. Her yaştan ve her cinsten insanın rahatlıkla giyebileceği bayan kot gömlekleri ve erkek kot gömlekleri modelleri mevcut.

Kot Gömlek Modelleri 2015 - (1)

Kot Gömlek Modelleri 2015 – (1)

2015 kot gömlekleri yine koyu mavi- siyah ve açık mavi tonlarda beğeninize sunuluyor. Bu yıl hem erkek hem de kadınlar için bambaşka bir sektöre dönüşen kot sektörü her yıl bambaşka modellerle her yılın gözde modası olmaya devam ediyor.

Kot Modası Biter mi?

Kot modası 40 yıldır her sene canlılığını daha da arttırarak devam ettiriyor. Kot dünyasının sahip olduğu zirveyi başka cins kumaşlarla değiştirebileceğini düşünemiyoruz. Çünkü her mevsim giyilebilen yazın serin tutan kışın da sıcak tutan kotlar sırf bu özellik yüzünden kolay kolay modanın öncülüğünü bırakmayacağa benziyor.

2015 Kot Gömlek Modasına Eşlik Eden Deriler!

Kot gömlek her yılın modası dedik. Pekiyi kot gömlek modasına eşlik edecek etek ya da pantolon seçiminde ne tür bir stil belirlemek lazım?

Bu sorunun cevabı deri olabilir. Deri mini etekler kot gömleklerin altında şıklığı inkar edilemez bir görsel bütünlük sağlayacaktır. Etek dışında deri pantolon giymek de ha keza. Mavi kot gömleğin altına siyah deri pantolon giymek zarifliğinizi biraz daha ön plana çıkaracaktır.

Kot gömlek ve şifon-viskon etekler!

Kot Gömlek Modelleri 2015 - (7)

Kot Gömlek Modelleri 2015 – (7)

Özellikle bayanlar için kot gömleklerin altına giyilecek şifon ya da viskon kumaş türü puanlı etekler güzelliğinize güzellik katacaktır. Her renk etek üzerine beyaz puanlı desenlere kot gömlekler mükemmel bir uyum sağlayabilir.

Kot Gömlek Modelleri 2015 - (2)

Kot Gömlek Modelleri 2015 – (2)

Kot Gömlek Modelleri 2015 - (3)

Kot Gömlek Modelleri 2015 – (3)

Kot Gömlek Modelleri 2015 - (4)

Kot Gömlek Modelleri 2015 – (4)

Kot Gömlek Modelleri 2015 - (5)

Kot Gömlek Modelleri 2015 – (5)

Kot Gömlek Modelleri 2015 - (6)

Kot Gömlek Modelleri 2015 – (6)

Kot Gömlek Modelleri 2015 - (8)

Kot Gömlek Modelleri 2015 – (8)

 

Kategori:
Elbise Modelleri · Moda

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..