Kot Pantolon Kombinleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Evlerimizde biz bayanlar ve erkeklerin her zaman için mutlaka birden fazla kot pantolonu bulunur. Kot pantolonlar olmazsa olmaz giyim ürünleri arasında yer almaktadır.

Hayatımızda her yerde sokakta yürürken, kafede otururken, toplantılarda veya iş yerlerinde mutlaka karşımıza kot pantolon giyen biri çıkar. Sizler için bu yazımızda kot pantolon kombinlerine değineceğiz. 2015 yılında en çok tercih edilen model boyfriend ‘ dir. Boyfriend kot pantolan modelleri farklı farklı kombinler kullanılarak denenebilir. Triko veya kazak ile kombinleme işlemlerini oldukça rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Kot pantolon modelleri her türlü elbise modeli ile rahatlıkla kombinlenebilecek bir üründür. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra sıra geldi ayakkabı modelinin seçimine. Ayakkabı modelini de kot pantolonunuza uyarlayarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
Kot pantolonlarında kendi içerisinde birbirinden farklı modelleri bulunmaktadır. Örnekle açıklayacak olursak zayıf görünmek isteyen kişiler genellikle dar paça kot pantolon modellerini seçerler. Biraz daha rahat ve kendini ferah hissetmek isteyenler ise genellikle geniş paça ve bol olan kot pantolon modellerini tercih ederler. Yine beli düşük ve yüksek olan kot pantolon modelleri de bu aralar oldukça modadır. Geçen sene düşük bel kot pantolonlar kullanılırken bu sene yüksek bel pantolonlar bayanalar tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Aşağıda galeride sizler için kot pantolon modellerini kombinleyerek derledik ve üzerlerine tıklayarak büyük ekranda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Pantolon Resimleri

tarafından yorumlandı Kot Pantolon Kombinleri

  • kot pantolondan şaşmayacaksın her bluzun altına süper gidiyor. Elinize sağlık

    İmge Burcu 1 Eylül 2015 23:39 Cevapla

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..