Koton Elbise Modelleri 2015

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Şıklık ve kalite iyi bir marka ile buluştuğunda zerafetin ve zenginliğin simgesi olabiliyorlar. Koton elbise modelleri 2015 yılında modaya damgasını vuruyor. Özgün tasarımlar kaliteden ödün vermeyen kotonlarla buluştuğunda ortaya çok hoş ve birbirinden şık elbiseler çıkıyor.

2015 koton elbise modelleri taba şeker pembesi ve pudra renkleri üzerine işleniyor. Dilerseniz özel günlerde dilerseniz günlük elbise seçiminde koton elbise modelleri ihtiyacınıza fazlasıyla karşılık verecektir.

Uzun yıllardan bu yana koton kalite ve zerafeti buluşturan bir marka olarak her dönem hayallerimizi biraz daha öteye taşıyor. 1988 den bu yana küçük bir mağaza ile dünyaya açılan koton kalitesinden ve benzersiz tasarımlarından ödün vermeyerek büyüdü ve 24 ülkeye erişti. Geniş bir ürün ve model yelpazesi olan koton, 2015 yılında elbise modelleri ile büyülüyor.

Koton Elbise Modelleri 2015 - (3)

Koton Elbise Modelleri 2015 – (3)

Şıklığına ve zerafetine önem veren hanımlar ve beyler koton elbise modellerini her yıl olduğu gibi bu yıl da tercihlerinin başköşesine oturtuyorlar.

Koton; kumaşlarıyla çoktan seçmeli renkleri ile bu sene yine her zevk ve bütçeye hitap ediyor.

Değişim ve Dönüşüm Kotonla Geliyor!

Koton özgün tasarımları ve sınırsız renk ve desen kombinasyonları ile yaşamımıza renk katmaya devam ediyor. Heyecan verici tarzıyla Koton birbirinden şık kreasyonları ile modaya damgasını vurmaya bu yıl da devam ediyor. Renkli yaşamınızı daha da renklendirmek istiyorsanız Koton en iyi yardımcınız.

Fazla Kilo Sorunu olanlar!

Koton fazla kilo sorunu olanlar için farklı varyasyonlar sunuyor. Tek renk koyu tonlarla tenlere yapışmayan dökümlü modellerle farklı renk ve modellerle fazla kiloluların modadan uzaklaşmasına izin vermiyor. Daha seçici oldukları halde istedikleri tarzı bir türlü yakalayamayan fazla kilolu hanımlar ve beyler için Koton bir çözüm. Koton; pantolon ceket gömlek ve eteklerde fazla kilolarınızı arka plana itecek eşsiz tarzlara sahip.

Koton Elbise Modelleri 2015 - (12)

Koton Elbise Modelleri 2015 – (12)

Koton Elbise modelleri:

Blanket ve Leopar baskılı ceketler Koton’un deyimi ile çabasız şıklığın sembolü olmaya devam ediyor. Bu stil özellikle modanın öncüleri olan ve özgün stil giyimleri ile tanınan starlar arasında bulunan AlexaChung ve Kate Moss’un stilleri olarak biliniyor.

Rahatlık ve şıklık bir arada bulunamaz diyenlerin görüşlerini çürüten Koton bu yıl spor kulvarında rahatlıkla birlikte şıklığı da buluşturuyor. Birbirinden şık modeller arasında Sportbra+Koton Eşofman alt ve ayakkabı üçlü kombinesi ile rahat ve şıklık günlük giyimle özdeşleşiyor.

Yılın Koton rüzgarına eşlik eden Marsala rengi sunulan Marsala kombinlerle  sizleri büyüleyecek. Pantone’nin 2015 yılı için belirlediği renk olan Marsala rengini bu sene tüm kreasyonlarına yayan Koton elbise sektöründe yine öncü olacak.

 Koton Elbise Modelleri Resimleri 2015

 

 

Kategori:
Elbise Modelleri · Moda

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..