Küt Saç Modelleri 2015 – 2016

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Bayanlar tarafından 2015 – 2016 yıllarında en çok tercih edilen/edilecek olan modellerden biride küt saçlardır. Hatırlayanlar olacaktır 1990 yıllarında küt saç modelleri kadınlara göre uzun saç modeli olarak geçiyordu. O yıllarda efsane Bendeniz’in küt saçları genç kızların idolüydü. Tabi o zamanki küt saç modelleri ile şimdiki küt saç modelleri arasında dağlar kadar fark bulunmaktadır. Eskiden küt saç modellerinde kullanılan kesin saç hatları bu zamanlar kullanulmıyor. Kısalı uzunlu kesimler yapılarak 2015 – 2016 yılına uygun modern küt saç modelleri günümüzde yaygındır.

Günümüzde ki küt saç modelleri ünlüler tarafından sıkça tercih edilmenin yanı sıra her yaştan kesime hitap ettiği için favori saç modelleri arasında yer almaktadır. Modern bir hava içerisinde görünmek isteyen kadınlara yönelik bu saç modeli bayanları rahatlatan zahmetsiz kullanımıyla 18 – 35 yaş grubu kadınların genel tercihleri arasında yer almaktadır.

Bu modeller sayesinde maşa veya düz olarak şekle sokabildiğiniz küt saç modelini kendinize yakışacak şekilde dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Aşağıda ki resimlerde bulunan 2015 -2016 küt saç modellerini inceleyerek kendinize göre bir tarz yaratabilirsiniz. Resimleri büyütmek için üzere tıklayınız ve bir sonraki resim için altta bulunan numaralar veya sağ üst köşede ki sonra ki butonuna tıklayabilirsiniz.

Küt Saç Modelleri Resimleri

Kategori:
Saç Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..