LcWaikiki Mini Elbise Modelleri 2015

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Moda haftalarında mini elbiseler oldukça ön plandaydı. Modern kesimlere sahip ve ilgi çekici elbiseleri olan markalardan biri de LcWaikiki. LcWaikiki mini elbise modelleri ve uygun fiyatları ile her kadının ilgisini çekecek diyebilirim. LcWaikiki Mini Elbise Modelleri iş ve günlük yaşama uygun kesimler bir araya getirilerek üretilmiş. LcWaikiki Mini Elbise Modelleri arasında size uyacak sade ve hareketli modeller bulmanız mümkün.  Triko elbiseler ve kumaş bazlı elbiseler LcWaikiki koleksiyonundayerini almış.

Çalışan bayanlar işte giymek için bir elbise aradığında sade ve uzun kollu kalem etek formuna yakın mini elbiseleri bulabilirler. Kombinlenmesi de bir o kadar kolay olan mini elbiseleri; elbise üzerine bir blazer ceket ve uzun streç çizmeler ile tamamlamanız mümkün. Ancak uzun streç çizmeler giyerseniz ten rengi çorap giymeniz gerekecektir.

Günlük olarak mini elbise giymek isteyen bayanlar ise daha hareketli desenli mini elbiselerden yararlanabilirler. Ancak günlükte olsa fazla renkli olmamaya özen gösterin. Kış aylarında olduğumuz için mini elbiseleri kombinlerken mutlaka siyah opak bir çorap giymeniz önemli. Siyah deri ceketler kullanabileceğiniz gibi senenin trendlerinden biri olan uzun, kaşe paltolardan yararlanmanız da mümkün.

LcWaikiki mağazalarından alacağınız elbiselerin bir diğer iyi yönü ise fiyatları. Uygun fiyat seçenekleri ile ilginizi çekecek elbiseler markanın Lookbooklarında size kombinli bir şekilde sunulmuş. Dilerseniz direk bir takım halinde elbisenizi alın çıkın.

Kategori:
Elbise Modelleri · Moda

tarafından yorumlandı LcWaikiki Mini Elbise Modelleri 2015

  • Moralimi mini alışveriş motive etti fazlasıyla 🙂

    Ahmet® 17 Temmuz 2015 13:41 Cevapla
  • Eveet.. Lcwaikiki reklamindaki “iyi giyinmek herkesin hakkidir”i “mini giyinmek herkesin hakkidir” anlamak. -_- Alisverisi abarttik bugun.

    hair style 17 Temmuz 2015 13:43 Cevapla

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..