Mini Bahçe Dekorasyonu 2016

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Her insanın ilerleyen yaşlarda kimilerinin ise genç yaşlarda her zaman için bahçeyle uğraşma hevesi vardır. Bu yazımızda ise bahçesi olmayan veya bahçesi küçük olan takipçilerimiz için mini bahçenin nasıl hazırlanacağını ve dekorasyonu hakkında bilgiler aktaracağız. Mini bahçe dekorasyonu yaparak bu merakınızı gidermenin yanı sıra muhteşem bir bahçe ortamı oluşturabilirsiniz. Gerçekten emek ve uğraşlarla dizayn edilen mini bahçe modelleri hem göz zevkine oldukça iyi bir şekilde hitap ederken ayrıca ortamınıza da farklı bir hava katacaktır.

Mini bahçe dekorasyonu yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Bunların başında ise bahçe ortamını kuracağınız yerin size yakın bir alanda olması gerekmektedir. Uzak bir yerde olduğu zaman hem gidiş gelişleriniz sorun olacak hem de gerektiği kadar ilgilenemeyebilirsiniz. Bunun için düşünüldüğünde mini bahçe dekorasyonları için en ideal alanlar; balkon,teras veya evlerin önünün ufak bir kısmıdır. Mini bahçe modelleri isteyenler olduğu gibi mini sera isteyen kişilerde mevcuttur. Burada nasıl bir bahçe istediğinize karar verecek olan sizlersiniz. Kararınızı verdikten sonra uygun saksı ve vazolar ile toprak seçimide yapılarak bahçelerimizi oluşturma işlemine başlayabiliriz. Bahçenizde hangi çiçeklerin, ağaçların ve bitkilerin olacağı tamamen sizlerin zevkine kalıyor. Çiçek ve vazo süslemeleri ile bahçeyi oluşturduktan sonra küçük baraka tarzı ahşağ evler ve eskitme banklar ile güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Aşağıda sizler için en güzel mini bahçe modelleri resimlerini galeri şeklinde derledik. Albümü inceleyerek bahçe modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Mini Bahçe Modelleri

Kategori:
Dekorasyon

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..