Nihle Giyim 2016 – 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu Modelleri

3 sene önce yazıldı. Yazar:

Yeni sezon, yeni alışveriş heyecanı demek. Sonbahar Kış sezonu moda alışverişleriniz öncesi, tüm markaların koleksiyonlarını muhakkak inceleyin.

Yeni sezonda Nihle Giyim cıvıl cıvıl renkleri ve genç tesettür kıyafetleriyle beğeni topluyor.. Nihle Giyim 2016 – 2017 sonbahar kış katalog modelleri modayeni.net’de…!

Beğenerek takip ettiğimiz Nihle Giyim, 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonundaki göz kamaştıran tasarımlarla, bu sezon tüm kadınların ruhuna hitap edecek. Koleksiyondaki elegan ve modern tasarımlar, tesettür giyim markaları arasında kadınların gardroplarında en çok yer alacağa benziyor.

Enerjisi yüksek modeller

Bir kıyafet kadının özünü ve kişiliğini yansıtır. Özellikle ofis stilinde tercih edilen kıyafetler, enerjisi yüksek modellerden oluşur. Nihle Giyim yeni sezon koleksiyonunu incelediğimizde, pozitif algıların güçlü olduğu, kadına enerji hissettirecek ve bunu etrafında da yansıtacak modellerin tecrübeli bir kadrodan çıktığı, hemen hissediliyor. Özellikle şıklığı detaylarda gizli tasarımlar koleksiyonda dikkat çekiyor.

Güçlü Nihle kadını

Nihle Giyim, tesettür giyim markaları arasında güçlü bir yere sahip. Her sezon tasarımları ve katalog çekimleri ile tesettür giyim markaları arasında varlığını fazlasıyla hissettiriyor. Nihle Giyim koleksiyonunda bu sezon güçlü ve kendinden emin bir kadını temsil eden modellerin, elegan duruşunu görüyoruz. Modern ve şehirli kadının her ortamda, her zamanda giyebileceği modeller, zamanın trend çizgilerine işaret ediyor.

Rafine çizgiler

Nihle Giyim 2016 2017 Sonbahar Kış koleksiyonu rafine çizgilerin esintilerinde, dikimleriyle zarif, sıcak ve rahat parçalardan oluşuyor. Nihle Giyim koleksiyonları tesettür ölçülerini keskin çizgilerle ifade ederek, ölçülü giyimi tercih eden kadınların rahatlıkla tercih edebilecekleri tasarımları tüm bayanlara sunuyor. Renk dengesindeki olgunluk ve minimal çizgilerdeki yorum, Armine sonbahar kış sezonunda en çok beğendiğimiz detaylar arasında yer aldı.

Nihle Giyim 2016 – 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..