Normcore akımı Nedir?

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Normcore akımı denilen yeni bir moda akımı Google arama verilerine göre 2014 yılında en çok aranan moda trendlerinden biri oldu. Peki nedir bu Normcore? Nasıl bişeydir? Nasıl Yapılır? Ne yapmak lazım? Gibi sorulara cevaplar aradık ve öğrendiklerimi sizinle paylaşmak için Normcore Akımı yazımı kaleme alıyorum.

Normcore Akımı kısaca normal giyinmek olarak tanımlanıyor. Son zamnalarda sıkça adını duyduğumuz normcore modası oldukça uzun bir akım olacağa benziyor. Bu modayı tanımlamak gerekirse şöyle diyebilirim “modadan uzaklaşmak isterken kendi modasını oluşturan kişilerin tarzıdır”. Bu modanın olmazsa olmazı beyaz spor ayakkabı, yüksek bel mavi kot pantolon, beyaz bir t-shirt ama marka olmasına gerek yok. Kış içinse t-shirt yerine büyükçe, şekilsiz bir kazak giyilmekte. Bir çok ünlünün desteğini alan normcore modası tüm dünyada hızlı bir şekilde yayılmakta.

Bu modaya uymak isterseniz çok koaly bir şekilde başarabilirsiniz. unutmayın yapmanız gereken sadece yüksek bel mavi kot pantolon, beyaz t-shirt ve bir çift beyaz ayakkabı… Tabi saçlarıda unutmayın onlarda oldukça doğal bir şekilde görünmeli.

Normcore Modası

Kategori:
Moda

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..