Örgü Lif Modelleri 2015

  8 sene önce yazıldı. Yazar:

  Çocuklar için hayvan motifli lif modelleri:

  Banyo yapmayı sevmeyen çocuklara bu alışkanlığı kazandırabilecek örgü lifleri yapmak artık hiç olmadığı kadar kolay. Artık çocuklarınız banyo yaparken eğlenir hale gelecek, dolayısıyla sizler de mutlu olacaksınız. Hayvan motifleri olarak aklınızda belirli bir şekil yoksa işe çocuğunuzun veya sizin sevdiğiniz hayvanların örülebilir resimlerine bakmakla başlayabilirsiniz. Uygun resmi uygun bir ölçüyle buluşturduktan sonra geriye kalan tek şey temizlenmek olacaktır.

  örgü lif örnekleri 2015 (1)

  örgü lif örnekleri 2015 (1)

  Ele geçirmeli lif modelleri:

  Duş alırken lifi hep elinizden düşürüyorsanız veya yeteri kadar temizleyemediğinizi fark ediyorsanız ele geçirmeli olan lifler tam sizlik. Keseye benzer bir kullanıma sahip olan bu lifler duş sırasında etkili temizliği sağlayacak, ulaşamadığınız sırt gibi yerleri temizleyecektir.

  örgü lif örnekleri 2015 (3)

  örgü lif örnekleri 2015 (3)

  Çizgili lif modelleri:

  Banyonuz cıvıl cıvılsa ve havlu, lif gibi aksesuarları da o renkliliğe uydurmak istiyorsanız çizgili lif modelleri tam size göre. Çizgili lifler sayesinde istediğiniz rengi istediğiniz renklerle birleştirebilecek, banyonuzun güzelliğine güzellik katacaksınız. Çizgili lifleri örmek oldukça basittir. Örgü sırasında ip geçişini ve ip rengi değiştirmeyi kavradığınız takdirde kolay bir şekilde çizgili lifleri yapabilecek, dilerseniz sevdiklerinize de hediye edeceksiniz.

  Baklava dilimli lif modelleri:

  Çizgilere veya yuvarlak desenlere zaafı olan ve onlar olmadan olmaz diyen insanları duymuşsunuzdur. Peki ya baklava dilimli eşyalara hayran kalanları hiç duydunuz mu? Birçok insan baklava figürlü eşyaları hep daha derli toplu olarak görüyordur. Derli toplu göründüğünden hayatının her kısmına yerleştirmek istiyorlardır. Baklava dilimli lifleri kullananlar da bu topluluğa dahil tabiî ki de. Hep derli toplu görünüm hem de temizlik anlayışı birleşince ortaya albenisi olan lif modelleri çıkacaktır. Birçok genç kızın çeyizinde bulunan veya evimize hediye edilecekse tercih edilen desenin bu olduğu aşikârdır.

  örgü lif örnekleri 2015 (2)

  örgü lif örnekleri 2015 (2)

  örgü lif örnekleri 2015 (4)

  örgü lif örnekleri 2015 (4)

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Modayeni
  Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..