Özel Pestil Maskesi Tarifi

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Mucizevi pestil maskesi tarifi için kolları sıvamanın zamanı. Kusursuz cilt tipine sahip olmanız adına biçilmiş bir kaftan olacak özel maske yapımı şimdi en özle püf noktaları ile sizlerle.

Özel Pestil Maskesi

Pestil

Kakao (1 yemek kaşığı)

Karbonat (1 yemek kaşığı)

Yoğurt (1 yemek kaşığı)

Maske yapımı için karbonat, kakao ve  yoğurt harmanlanır ve cilt üzerine ince bir tabaka halinde sürülür. Ardından cildin üzeri pestil aracılığı ile kapatılır. 30 dakika bekleme süresinin ardından cilt ılık su yardımı ile iyice temizlenir. Cilt üzerinde ki hücrelerin yenilenmesi adına biçilmiş bir kaftan olacak bu özel maske tarifi aynı zaman da gençlik iksiri olarak nitelendirilmektedir. Sahip olduğu antioksidan özelliği sayesinde kusursuz cilt tipine sahip olmanızı destekleyecek olan pestil maskesi tarifi sivilce oluşumunun da kısa zaman da geri plana alınmasına kaynaklık edecektir.

Özel pestil maskesi tarifi güzellik salonlarında 10 seans olarak uygulamaya alınmaktadır. Fakat sizler ev de kendi doğal yöntemleriniz ile pestil maskesi hazırlayarak her hafta uygulamaya alabilirsiniz. Maskenin içerisinde yer alan yoğurt sahip olduğu vitaminler sayesinde cildin yenilenmesini desteklemektedir. Kakao ise cilt üzerinde ki ölü hücrelerin yok edilmesine kaynaklık etmektedir. Pürüzsüz cilt tipine sahip olmanız adına biçilmiş bir kaftan olacak pestil maskesi tarifi sayesinde sizler de hayal ettiğiniz güzelliğe kısa zaman zarfı içinde merhaba diyebilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..