Özel Yüz Maskeleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Kusursuz cilt tipine sahip olmak isteyenlerdenseniz özel yüz maskelerini deneyebilirsiniz.

Parlak ve Sağlıklı Cilt İçin

  • 4 adet çilek
  • 1 yemek kaşığı bal

Parlak ve sağlıklı cilt tipine sahip olmak isteyenlerdenseniz özel maske tarifi ile tanışabilirsiniz. Maske yapımı için 4 adet çileği püre haline getirelim. Çilek püresinin içerisine 1 yemek kaşığı bal ilave edelim.

Özel Salatalık Maskesi Tarifi

1 adet salatalık

1 yemek kaşığı süt

Özel maske yapımı için 1 yemek kaşığı salatalığı püre haline getirelim. Pürenin içerisine 1 yemek kaşığı süt ilave edelim. Hazırladığımız maskeyi cilt üzerine masaj aracılığı ile yedirerek 10 dakika boyunca bekleyelim.

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Özel Maske

  • 2 adet kayısı
  • 1 çay kaşığı bal

Özel maske yapımı için 2 adet kayısıyı belender ile püre haline getirelim. Pürenin içerisine 1 çay kaşığı bal ilave edelim. Maskemizi temiz cilt üzerine ince bir tabaka halinde sürelim ve 15 dakika bekleyelim. Bekleme süresinin ardından cildimizi ılık su ile durulayalım. Kusursuz cilt tipine sahip olmanız adına oldukça ideal olan bu özel maske tarifi aynı zaman da leke probleminin de geri plana alınmasına kaynaklık edecektir. Sizler de birbirinden özel maske tarifleri sayesinde hayal ettiğiniz cilt tipine merhaba diyebilirsiniz. Güzelliğin bir numaralı adresi olan özel bakım maskeleri ile tanışmanın zamanı.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..