Papatya Havlu Kenarı Modelleri

  6 sene önce yazıldı. Yazar:

  Havlu kenarı modelleri süslemesi çok eski zamanlardan beri özellikle Anadolu yöresinde ev hanımlarının yaptığı en önemli süsleme işlerinden biridir. Havlu kenarı işlemesi ile genellikle genç kızların çeyizleri hazırlanmaktadır. Birbirinden güzel işlemeler ve motifler ile hazırlanan havlu kenarları , komşulara gösterilirken büyük bir gururla gösterilir ve modeller beğenildiği takdir kazanıldığı zaman bayanların kendileri özgüvenleri artardı. Bu sayede havlu kenarı modelleri kendini sürekli yenilemiş ve her geçen sene yeni modellerin oluşmasına katkı sağlamıştır. 2015 havlu kenarı modelleri hızlı bir sıçrama göstermiş, özellikle sosyal paylaşım siteleri üzerinden havlu kenarı satışı gerçekleştiren bayanlar arasında kıyasıya bir yarış başlamıştı. Tabi bu tatlı yarış haliyle birbirinden farklı ve özel havlu kenarı modellerinin oluşmasına alt yapı sağlamanın yanı sıra yeni kişilerinde bu bayrağı alarak çalışmalara katılmasını sağlamıştır.

  Bu yazımızda bayanlar için papatya havlu kenarı modelleri örneklerini paylaşacağız. İğne oyası ve tığ oyası ile yapılan havlu kenarı modelleri günden güne çeşitlenmektedir. Havlu kenarlarına ayrı bir hava katan papatya motifleri yapımı ile ilgili resimleri alttaki videodan izleyebilirsiniz. Havlu kenarı yapımı videosu genel bilgiler vererek, bu işlemi kolayca nasıl gerçekleştireceğinizi anlatmaktadır.

  Aşağıda resimlerde papatya havlu kenarı modelleri resimlerini sizler için derleyerek paylaştık. Modayeni ekibi olarak havlu kenarları kategorimizde daha detaylı bilgileri sizlerle uzun zamandır paylaşıyoruz. Resimler detaylı incelemek ve büyük ekranda tamamını görüntülemek için beğenmiş olduğunuz havlu kenarı modelinin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

  Kategori:
  Havlu Kenarı

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir