Puf Minder Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Puf ve minder modelleri dekoratif aksesuarlar listesinin başında gelmektedir. Evlerde her ortamda rahatça bir kullanım alanı bulabilen puf ve minderler daha çok oturma odası, salon ve çocuk odalarında sıkça tercih edilmektedir. Yatak odası ve bahçelerde de sıkça tercih edilen puf minderler rahatına düşkün olanlar için genellikle tercih edilmektedir.
Günümüzde birçok puf ve minder modelleri alıcıların karşısına çıkmaktadır. Farklı farklı modelleri ve tasarımları ile beğenileri üzerinde toplayan puflar uygun fiyatlarla ve kolay ödeme yöntemleri ile alıcılarının karşısına çıkmaktadır.
Farklı farklı kullanım şekilleri ile karşımıza çıkan pufları kimi zaman çocuklarınız oyun oynarken kullanabileceği gibi kimi zaman evinize gelen misafirlerinizin oturma alanı olarak kullanabilirsiniz.Kısaca puf modellerine de değinecek olursak, en çok öne çıkan modeller;

• Yuvarlak Puf Minder Modelleri
• Kare Puf Minder Modelleri
• Dikdörtgen Puf Minder Modelleri
• Armut Puf Modelleri

En çok öne çıkanlar arasında yer almaktadır. Klasik ve spor puf modellerini evlerinizin mobilyalarına göre ayarlayabilir ve şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Boyut olarak çok yer kaplamayan puf modelleri son yıllarda oldukça şık modeller ile karşımıza çıkmaktadır. 2015 yılında iyi bir çıkış yapan bu aksesuarlar, 2016 puf minder modelleri çeşitleri ile aynı çıkışı devam ettirecek gibi gözüküyor.
Aşağıda siz değerli modayeni.net ziyaretçilerimize en çok beğenilen ve tercih edilen puf minder modelleri resimlerini derledik. Beğenmiş olduğunuz puf modelinin üzerine tıklayarak büyük ekranda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Kategori:
Dekorasyon

tarafından yorumlandı Puf Minder Modelleri

  • Televizyonun önünde puf minder de keyif yapmak gibisi yoktur herkeze tavsiye ederim…

    selin derya 23 Ağustos 2015 19:52 Cevapla
  • Hepsi harika puf minder modelleri .. Ayrıca benim yaptırdığım özgün baskılı puf minder modellerinden de yaptırabilirsiniz. Birbirinden özgün baskılı puflar ile keyif köşelerinize konformist bir duruş getirin!

    ferhat 23 Ağustos 2015 19:56 Cevapla
  • 12 numaralı minder modelini çok beğendim fiyat alabilirmiyim?

    Güneş 17 Ocak 2018 00:38 Cevapla

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..