Saç Gürleştiren Mucizevi Küt Tarifi

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Saç dökülme problemi yaşayanlardansanız özel bakım maske tarifleri ile tanışabilirsiniz. Kusursuz saçlara sahip olmanız adına oldukça ideal olacak bu özel bakım maskeleri sayesinde gür ve sağlıklı saç tipine merhaba diyebilirsiniz.

Saç Gürleştiren Özel Kür Tarifi

  • Bir tutam karanfil
  • Su

Saç gürleştiren bakım maskesi için bir tutam karanfil su ile kaynatılır ve 15 dakika boyunca soğumaya bırakılır. Hazırlanılan özel kür tarifi saç diplerine masaj aracılığı ile sürülür ve 20 dakika boyunca bekletilir. Uygulamaya alacağınız bu özel saç kürü tarifi kısa zaman zarfı içinde tüm saç kırıklarının geri plana alınmasına yardımcı olacaktır.

Saç Gürleştiren Mucizevi Bakım

  • Isırgan otu
  • Su
  • Yılan yağı

Saç gürleştiren maske tarifi için bir tutam ısırgan otu su ile birlikte kaynatılır ve içerisine 1 yemek kaşığı yılan yağı ilave edilir. Hazırlanılan karışım saç diplerine masaj yardımı ile iyice yedirilir ve yaklaşık olarak 20 dakika boyunca bekletilir. Kusursuz saçlara sahip olmanız adına oldukça ideal olan bu saç bakım maskesi sayesinde sağlıklı görünen saç tipine merhaba diyebilirsiniz. Saçları yıkama işlemi sırasında saç kremi kullanmamalısınız. Saçlarınızı yıkadıktan sonra 2 damla argan yağı kullanarak saçlarınızı nemlendirebilirsiniz. Kusursuz saç tipine sahip olmanız adına biçilmiş bir kaftan olacak bu özel saç bakım maskesi aynı zaman da saç dökülme probleminin de önüne geçecektir.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..