Saç Gürleştiren Yöntemler

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Hayalini kurduğunuz dolgunlukta ki saçlara sahip olmak isteyenlerdenseniz özel saç bakım maske tarifleri ile tanışabilirsiniz. Kusursuz güzelliğin vazgeçilmezleri arasında boy gösteren bu özel bakım saç maskeleri aracılığı ile aynı zaman da saç kırıklarının da geri plana alınmasına imkân tanıyabilirsiniz.

Saç Gürleştiren Bakım Maskesi Tarifi

  • Yarım adet portakal suyu
  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 yemek kaşığı zeytinyağı

Saç gürleştiren maske tarifi için kolları sıvamanın zamanı. Kusursuz saçlara sahip olmanız adına biçilmiş bir kaftan olacak bu özel saç bakım maskesine bayılacaksınız. Eşsiz kokusu ve aroması sayesinde farklılık yaratan bu özel bakım maskesi aynı zaman da saç kırıklarına da elveda demenize kaynaklık edecektir. Maske yapımı için 1 yemek kaşığı zeytinyağı ve 1 yemek kalığı yoğurt harmanlanır. Yoğurtlu zeytinyağı karışımının içerisine yarım adet portakal suyu ilave edilir. Hazırlanılan saç bakım maskesi saç diplerine masaj yardımı ile iyice yedirilerek 15 dakika boyunca bekletilir. Onarıcı saç bakım maskeleri aracılığı ile sizler de kusursuz saç tipine sahip olabilirsiniz.

Sarımsak İle Saç Gürleştirme

  • 2 adet sarımsak
  • 1 yemek kaşığı Hindistan ceviz yağı

Sarımsak ile saç gürleştirmek isteyenlerdenseniz özel bakım maskesi ile tanışabilirsiniz. Maske yapımı için 2 adet sarımsak havanda ezilir ve içerisine 1 yemek kaşığı Hindistan ceviz yağı ilave edilir. Hazırlanılan maske saç diplerine iyice yedirilir ve 30 dakika boyunca bekletilir.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..