Saç Nasıl Düzleştirilir?

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Hacimli ve bir o kadar da kabarık saçlara sahipseniz doğru adrestesiniz. Siz değerli ziyaretçilerimize önereceğimiz özel tüyolar sayesinde düz saçlara sahip olabilirsiniz.

Saçlar Nasıl Düzleştirilir?

Fön Makinesi: En çok tercih edilenler arasında yer alan fön makinesi uygulaması kısa zaman zarfı içinde saçlarınızın düz olmasını sağlayacaktır. Fön makinesi aracılığı ile dilerseniz dalgalı fön de çekebilirsiniz.

Saç Düzleştiriciler: Saç düzleştiricileri saçlarınızın daha kolay şekilde şekil almasını sağlayacaktır. Bununla birlikte saç düzleştiricileri sağlıklı ve canlı görünümün ön plana çıkmasına olanak tanıyacaktır.

Saçlarımı Kalıcı Şekilde Nasıl Düzleştirebilirim?

Eğer saçlarınızın kalıcı bir şekilde düz kalmasını isteyenlerdenseniz kuaförlere başvurabilirsiniz. Uygulamaya alacağınız saç düzleştirme işleminin kalıcılığı 6-8 ay arasında değişiklik göstermektedir. Kalıcı saç düzleştirme işleminde saça özel solüsyon uygulanır. Eğer saçlarınız doğal ve boyasız ise düzleştirme etkisi kalıcılığını artıracaktır.

Saç Düzleştiren Özel Kür Tarifi

  • Ceviz sütü
  • 4 yemek kaşığı limon suyu

Saç düzleştiren özel kür tarifi hazırlamak isteyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Kür tarifi için 1 çay bardağı ceviz sütü ile 4 yemek kaşığı limon suyunu harmanlayalım. Karışımımızı saçlarımıza masaj aracılığı ile sürelim ve 1 saat boyunca bekletelim. Özel kür tarifini haftada 3 defa olmak üzere düzenli olarak kullanıma alalım. Sizler de özel kür tarifi aracılığı ile kısa zaman da hayal ettiğiniz saç tipine sahip olabilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..