Saçlarımı Nasıl Hızlı Bir Şekilde Uzatırım?

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Anneler için kızlarının güzel saçlara sahip olması çocuk yaşlarında ki bakım ile başlamaktadır. Ben kızımın güzel saçlara sahip olması için, her gün düzenli olarak tarıyordum ve mümkün mertebe duş almasını sağlıyordum. Ancak bu güzel saçlara sahip olması için yeterli olmamıştı.

Benim kızımın saçları çok geç uzuyordu ve saçlarının geç uzamasından dolayı da, bir türlü düzgün durmuyordu. Tabi ki ben ne yapacağımı bilmiyordum ve düzelir diye düşünüyordum ama 15 yaşına kadar saçlarında bir gelişme olmamıştı. Öyle ki kullanmadığım şampuan ve yöntem kalmamıştı neredeyse ve hiç biri etki etmemişti.

Gerçi benim saçlarımda aynıydı ama sonuçta ben bu şekilde yaşamaya alışmıştım artık ve beni pek etkilemiyordu. Kızımda saçlarının kötü görünmesini sürekli olarak sorun etmeye başladığı için, artık blue çağını da yaşıyor olmasından dolayı, neredeyse her gün bizimle kavga ediyordu.

Bir gün okuldan eve geldiğinde bir arkadaşının hızlı saç uzaması için Restorex diye bir ürünü kullandığını öğrenmiş. Bana da bunu anlatınca, bizde alalım kullanalım belki etkisi olur dedim ve ertesi gün eczaneden Restorex aldım.

Hızlı saç uzaması için bir çok kişinin de tercih ettiği ürün olduğunu söyleyen eczacı, bana ürünün çok etkin olduğunu söylemişti. Şampuanı aldıktan sonra kızımın kullanmaya başlaması ve ilk iki hafta her hangi bir etki görmememiz sonrasında, umutsuzluğa kapılmıştık ki, ben kızıma devam etmesini söylemiştim.

Çünkü bu sırada internet üzerinden Restorex ile ilgili yazılanları da okuduğum için, herkesin hızlı saç uzaması için tercih etmiş olduğu bir ürün olduğunu anlamıştım. AyrıcaTürkiye’de Restorex’ten başta hızlı saç uzaması için şampuanda yok sanırım yani biz bulamadık.

Şampuanı kullanmaya başladığımız üçüncü haftamızda, kızımın saçlarında fark edilir değişiklikler görmeye başlamıştık. Bir ay’ı doldurduğumuz’da ise kızımın saçlarının daha fazla uzadığı görmüştük ve bu arada kızımın saçları daha da güzel olmuştu.

Şuan kızım şampuanı kullanmaya devam ediyor ve neredeyse ayda 5 cm kadar saçları uzuyor ve artık bende Restorex’i kullanmaya başladım.hızlı saç uzaması

Kategori:
Ads

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..