Saçlarımın Dökülmesini Engelledim

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Saçlarımın sürekli olarak dökülmesi kızımın doğması ile başlamıştı. Aslında eskiler genelde çocukların ve annenin kırkı çıktıktan sonra saçların dökülmeye başlayacağını sürekli olarak söylüyorlardı. Burada sanırım çocukta ki demir eksikliği, anneden geçtiği için ve saçların da bu nedenle döküldüğünü düşünüyorum açıkçası.

Tabi ben saç uzmanı olmadığım için tam olarak bilmem ama uzmanların bizlere vermiş olduğu fikirleri sürekli olarak takip ediyorum. İşte benimde saçlarımın dökülmeye başlaması ile birlikte, uzun yıllar boyunca kullanmış olduğum şampuanların tamamını hayatımdan çıkarmıştım. Ancak ne kullanacağı mı ise markette alışveriş yaparken görmüştüm.

Burada Bioblas saç dökülmesi ürününü incelediğim zaman etkili bir ürün olduğunu ve içerisinde bulunan bitki özlerinin saç köklerini güçlendirerek, ölü derileri de yeniden hayata geçirmiş olduğunu okumam ile birlikte, artık bu şampuanın hayatımın bir kısmında olmasına karar vermiştim.

Ama satın alıp kullandıktan sonra, uzun yıllar boyunca kullanacağımı bilemiyordum tabi ki ve halende kullanmaya devam ediyorum. Ben ürünü aldıktan sonra arkasında yazan bilgiler ışığında ürünün sürekli olarak kullanılmasının ve özellikle günlük olarak saçların yıkanması ile birlikte saç dökülmesini engeleyebileceğimiz yazıyordu.

Ürün yeşil rengi ve harika kokusu ile henüz kullanmadan bile sizi etkiliyor ve kullanım esnasında oldukça iyi bir ferahlık veriyordu. Bende üründen büyük keyif almıştım ve beni gerçekten etkilemişti. Tabi amacım saçlarımın dökülmesini engellemek olduğu için, ilk bir hafta saçlarımın dökülmesinde azalma olmadığını söyleyebilirim.

Ancak şunu söyleyeyim ki saç dökülmesi halen vardı ama belki de benim göremeyeceğim şekilde bir azalma oluyordu. Ama ikinci haftada saçlarımın dökülmesinin bir anda bittiğini söyleyebilirim.

Çünkü günlük 10 tane tel dökülüyorsa eğer, iki hafta sonra neredeyse bir ikiden fazla tel dökülmemeye başladı. Hemde ürünün bitkisel olmasından dolayı, saçlarımda istediğim etkiyi yaşamaya başladığımı da söyleyebilirim. Çünkü saç kremi veya benzeri ürünler de kullanmadığım için, Bioblas artık benim için çok etkilin bir şampuan olmuştu.

Şuan saçlarım dökülmüyor ama ben Bioblas kullanmaya devam ediyorum. Saçlarımda istediğim etkiyi yakalamama sebep olması ve ileride oluşabilecek saç dökülmesi için şimdiden önlem olması benim için çok iyi olduğunu söyleyebilirim.

saç dökülmesi

saç dökülmesi

Etiketler:
Kategori:
Sağlık

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..