Sade Gelinlik Modelleri ve Resimleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Her gelin adayının gelinliklerden beklentileri farklıdır. Bazıları süslü ve bol desenli gelinlik modellerini severken bazıları da tarafını sadelikten yana kullanmaktadır. Bu yazımızda sade gelinlik modellerini seven hanımlar için güzel bilgiler hazırladık. Her sene gelen yeniliklerle birlikte farklı ürünlerin gelmesi, favori gelinlik modellerinde de değişiklik olmasına sebeb olmaktadır.

Kabarık olmayan sade gelinlikler 2015 sade gelinlik modelleri bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Doğal ve şık bir görünüme sahip olmak isteyenler sade gelinlik modellerine bakarak tercihlerini yapabilirler. Sade gelinlik modelleri Fransız dantelleri ile başarışı bir işçilik sonucu muhteşem bir görünüme dönüştürülebilir. Sade gelinliklere gelin adayları tarafından pek sıcak bakılmasa da birçok bayan seçimini sade gelinliklerden yana kullanarak, güzel bir makyaj ve süslemelerle düğününde muhteşem bir görünümle ziyaretçilerin dikkatini çekebiliyor. Modern bir görünüme sahip olmanızı sağlayan sade gelinlikler geçen yıllara göre 2015 yılında daha fazla tercih edilmiştir. 2016 yılında da sade gelinlik modellerinin aynı yükselişi koruması beklenmektedir. Tesettürlü gelin adayları da düğünlerinde tesettürlü sade gelinlik modellerinden yana tercihini kullanmaktadırlar. 2015 yılında bu modelin en çok tutulmasının sebeblerinden biri de tesettürlü sade gelinlik modellerinin satışlarında patlama yaşanmasıdır.

Sadeliğin tercih eden gelin adaylarımız için aşağıda birbirinden güzel sade gelinlik modelleri resimleri paylaşılmıştır, üzerlerine tıklayarak büyük ekranda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Unutmadan sade gelinlik fiyatları 1000 TL ile 7.500 TL arasında kumaşına ve işlemelerine göre değişkenlik göstermektedir.

2015 – 2016 Sade Gelinlik Modelleri Resimleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..