Salon Takımı İğne Oyası Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

İğne oyası modelleri hanımlar tarafından her zaman ilgi görmüştür. İğne oyası nasıl yapılır ve iğne modelleri gibi konulara daha önceki yazılarımızda değinmiştik. Bu yazımızda ise salon takımlarımızı süslemek için kullanacağımız iğne oyası modelleri hakkında sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız.

Bildiğiniz üzere iğne oyası modelleri emek ve ince bir işçilik isteyen özel bir çalışmanın sonucu ortaya çıkmaktadır. Zarif ve şık modellerde yapılan iğne oyalarıyla salon takımlarına şık bir görünüm kazandırılarak, eşinizin ve dostunuzun beğenilerine sunabilirsiniz. Salon takımlarına oldukça güzel bir görünüm kazandıran iğne oyası modellerine her geçen gün bayanların ilgisi artmaktadır. Kimi bayanlar salon takımları için iğne oyası modellerini kendi eşyalarına göre yapmaktadırlar fakat bazı bayanlarda haliyle satın alarak bu işlemi gerçekleştirmektedir. Gerek internet üzerinden gerek alışveriş mağazalarından iğne oyası modelleri alan bayanlar mobilya modellerine uygun olan tasarımları seçerek işlerini daha kolay bir şekilde halletmektedirler.

Salon takımlarınızı süslemek için aşağıdaki resimlerde en güzel iğne oyası modellerini sizlere derlemiş bulunmaktayız. Resimlerin üzerlerine tıklayarak büyük ekranda modelleri detaylı bir şekilde inceleyerek her birini tek tuşla gezebilirsiniz. Bu arada unutmadan söylemek gerekirse iğne oyası salon takımı modelleri yapmak serbest çalışmaya göre biraz daha zordur. Bu nedenle bu modelleri yaparken işi bilen bir kişiden yardım almanız veya bir arkadaşınızın sizlere ön ayak olması işinizi daha da kolaylaştıracak ve çok şık modeller yapmanızı sağlayacaktır.

Kategori:
İğne Oyası

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..