Saten Gelinlik Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Bayanların zarif gösterdiği için genellikle saten gelinlik modelleri vitrinlerde baş köşede yer almakta ve hanımlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Her ne kadar kullanım imkanı olarak bayanlara zor anlar yaşatsa da , bu modeller tüm o zarif görünmeye değecek şekilde gönüllerde taht kurmayı başarmıştır.

Düğün zamanı yaklaşan bayanlar gelinlik seçiminde zorlanırken yardımlarına saten gelinlik modelleri yetişmektedir. Saten gelinliklerin yanında ayrıca askılı ve straplez gelinlik modelleri de bayanların hoşuna gitmekte ve tercih edilmektedir. Saten modeller bayanları daha zarif ve asil görünmelerini sağlamaktadır. Saten kumaş ile yapılan gelinlikler genelde sade modellerde tercih edilmektedir. Ayrıca bu saten gelinlik modelleri ile birlikte eldiven kullanıldığı takdirde daha da özel bir havayı sizlere katabilir.
Bu şekilde gelinliğinizi kombinlediğiniz takdirde kendinizi kraliçeler gibi hissedebilirsiniz. Genç kızların en özel günü olan düğünlerinde çok şık ve zarif görünmek istemeleri haliyle hakları. Saten kumaşlardan yapılan gelinlik modelleri de bayanların gelinlik seçiminde ki işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. 2015 saten gelinlik modelleri bu sene oldukça genç kızlar tarafından oldukça çok tercih edilmiş ve trend haline gelmiştir. 2016 yılında moda evlerinde, gelinliklerin satıldıkları yerlerde vitrinlerin baş köşesini alacağı değerlendirilen saten gelinlikler yükselişine kaldığı yerden devam edecek gibi gözüküyor.

Aşağıda galeride sizler için saten gelinlik modellerini derledik ve gelinliklerin üzerlerine tıklayarak büyük ekranda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Gelinlik Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..