Selülit Gideren Özel Maske Tarifi

5 sene önce yazıldı. Yazar:

En özel selülit gideren maske tarifleri ile hayal ettiğiniz görünüme sahip olmanın zamanı. Sizler de kusursuz vücut formuna merhaba demek isteyenlerdenseniz selülit gideren maske tarifleri ile tanışabilirsiniz.

Selülit Gideren Özel Maske Tarifi

  • 1 yemek kaşığı portakal yağı
  • 1 yemek kaşığı anason yağı
  • 2 yemek kaşığı Biberiye yağı

Selülit gideren maske tarifi için kolları sıvamanın zamanı. Selülit gideren maske tarifi için tüm yağlar birbiri ile harmanlanır ve elde edilen karışım selülit olan bölgelere ince bir tabaka halinde sürülür. Ardından cilt poşet aracılığı ile sarılarak 30 dakika boyunca beklenir. Bekleme süresi boyunca kişi egzersiz hareketleri yapabilir.

Selülitlere Elveda Demek İçin Özel Maske Karışımı

  • Bir tutam rezene
  • Limon yağı
  • Yasemin yağı

Selülitlere elveda demek isteyenlerdenseniz özel maske karışımlarından yararlanabilirsiniz. Maske yapımı için bir tutam rezeneyi su ile kaynatalım ve soğumaya bırakalım. Rezene karışımı suyunu limon yağı ve yasemin yağı ile birlikte harmanlayalım. Karışımı cilt üzerine sürerek 30 dakika boyunca bekleyelim. Kusursuz güzelliğe sahip olmanız adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen özel maske karışımı ile sizler de tüm selülit problemlerinize kısa zaman da çözüm bulabilirsiniz. Maske kullanımından daha etkili sonuçlar almak isteyenlerdenseniz çeşitli egzersiz hareketlerden yararlanabilirsiniz. Sizler de birbirinden özel maske tariflerini uygulamaya alarak kısa zaman zarfı içinde istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..