Simli Halkalı Havlu Kenarı Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Simli halkalı havlu kenarı modelleri son yıllarda genç kızlarımızın çeyizlerinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Diğer havlu kenarı modellerine göre işçiliği daha fazla olan ve zahmetli olan bu havlu modelleri, daha çok anadolu bölgelerinde yaşayan ev hanımları tarafından yapılmaktadır. Simli halkalı havlu kenarı modelleri iğne oyası ile yapılmaktadır. Daha önceki yazılarımızda özellikle iğne oyası kategorisinde detaylı bilgiler aktarmıştık. Çeyizleri daha özenli ve gösterişli hazırlamak isteyenler için bu modeller mutlaka yapılarak çeyizlere yerleştirilmelidir.

Halkalı havlu kenarı modellerinin de kendi içerisinde çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar;

  • Simli halkalı havlu kenarı modelleri
  • Kalpli halkalı havlu kenarı modelleri
  • Yuvarlak Halkalı havlu kenarı modelleri

Yukarıda bahsi geçen modellerin hepsi birbirinde güzel olmakla birlikte iğne oyası ile yapımı oldukça emek isteyen bir işlemdir. Bu yüzdendir ki bu modeller el emeği göz nuru diye adlandırılır. Profesyonel bir iğne oyası ustasının yapabileceği bu modeller, yeni başlayanların yapmak için zorlanacakları bir işlemdir. Aşağıda sizler için simli halkalı havlu kenarı modelleri örneklerini derledik. Örnekleri inceleyerek aklınızda desenler oluşturabilir ve kendinize özgü havlu kenarı modelleri yapabilirsiniz.

Havlu kenarı modellerini büyük ekranda incelemek için üzerine tıklayınız. Aynı sayfa üzerinden “sonraki” diyerek diğer modellere göz atabilirsiniz.

Simli Halkalı Havlu Kenarı Modelleri Resimleri

Kategori:
Havlu Kenarı

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..