Sivilceler İçin Doğal Maske Tarifi

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Cildimizin korkulu rüyası olan sivilceler kötü görünümün ön plana çıkmasına sebep olmaktadır. Eğer sizler de sivilce problemine son vermek isteyenlerdenseniz önerilerimizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Sivilceleri Gideren Bakım Maskesi Tarifi

  • 1 çay kaşığı karbonat
  • 1 çay kaşığı zeytinyağı
  • 1 yemek kaşığı karbonat

Sivilceleri gideren maske tarifi için 1 çay kaşığı karbonat ile 1 çay kaşığı zeytinyağını harmanlayalım. Özel karışımın içerisine 1 yemek kaşığı karbonat ilave edelim. Uygulamaya alacağınız bu maske tarifi sivilcelerin kısa zaman zarfı içinde kurumasına olanak tanıyacaktır. Maske içerisine yer alan limon suyu cildin yenilenmesi ve sağlıklı görünüme kavuşması adına oldukça idealdir. Sizler de bu özel maske tarifi sayesinde kusursuz cilt tipine ev sahipliği yapabilirsiniz.

Sivilceler İçin Özel Maske

  • 2 adet aspirin
  • 1 çay kaşığı gül suyu
  • Bir yemek kaşığı limon suyu

Sivilcelerin baş düşmanı olan aspirini havanda ezelim ve 1 çay kaşığı gül suyu aracılığı ile harmanlayalım. Karışımımızın içerisine 1 yemek kaşığı gül suyu ilave edelim. Maskemizi sivilce olan bölgelere iyice yedirelim ve 15 dakika bekleyelim. Bekleme süresinin ardından cildimizi durulayarak tonik yapalım. Tonik uygulamasında doğal maden suyu ya da gül suyundan yararlanabilirsiniz. Doğal maden suyu cildinizin temizlenerek sağlıklı görünüme kavuşması adına oldukça idealdir. En özel maske tarifleri ile kısa zaman da sivilcelerinize elveda diyebilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..