Tahriş Olan Cildi Rahatlatan Maskeler

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Tahriş olan cildinizi doğal yöntemler ile hazırlayacağınız maskeler sayesinde geri plana alabilirsiniz. Birbirinden özel püf noktaları ile harmanlanarak hazırlanılan maske tariflerine bayılacaksınız.

Tahriş Olan Cildi Rahatlatan Maske Tarifleri:

  • Bir adet salatalık
  • Yarım adet havuç
  • 1 çay kaşığı vazelin

Maske yapımı için bir adet salatalığı ve havucu belender ile püre haline getirelim. Karışımın içerisine 1 çay kaşığı vazelin ilave ederek harmanlayalım. Kısa zaman zarfı içinde cilt üzerinde ki kızarıklığın geri plana alınmasına yardımcı olacak bu cilt maskesi aynı zaman da canlı ve sağlıklı bir cilde kavuşmanız adına da oldukça idealdir.

Tahriş Cilde İyi Gelen Maske Tarifi

  • Aloe vera jeli
  • Bir çay kaşığı vazelin

Tahriş olan cilt yapısına elveda demek isteyenlerdenseniz özel maske tarifi ile tanışabilirsiniz. Maske yapımı için 1 çay kaşığı vazelin ile 1 çay kaşığı aloe vera jelini harmanlayalım. Elde edilen karışımı tahriş olan bölgeye ince bir tabaka haline sürelim ve 20 dakika boyunca bekleyelim. Uygulamaya alacağınız bu özel maske tarifi sayesinde aynı zaman da cildinizin yumuşayarak sağlıklı görünüme kavuşmasına da olanak tanıyabilirsiniz. Maske uygulaması sonrasında dilerseniz tahriş olan bölgeye E vitamini de sürebilirsiniz. Birbirinden özel maske karışımları aracılığı ile sizler de kısa zaman zarfı içinde ciltteki tahriş probleminin geri plana alınmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..