Taş Desenli Duvar Kağıtları Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Eskiden evlerde pek tercih edilmeyen duvar kağıdı modelleri günümüzde birçok çift tarafından sıkça kullanılmaktadır. Dünyada oldukça fazla tercih edilen duvar kağıdı modelleri ülkemizde de yavaş yavaş tercih edilmeye başlamıştır.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yeni yeni ortaya çıkan birbirinden farklı tasarımlarda harika duvar kağıdı modelleri karşımıza çıkmaktadır. Bu duvar kağıtları modelleri arasından ise en çok tercih edilen taş desenli duvar kağıtları modelleridir. Duvar kağıdı seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok önemli husus bulunmaktadır fakat bunlardan en önemlisi kesinlikle almış olacağımız duvar kağıdının sağlıklı olması gerekmektedir. Evlerimizde küçük çocuklarımız olduğunu ve eşimizin sürekli evde olduğunu düşündüğümüzde “sağlık” kelimesinin ilk başta gelmesi gerekiyor haliyle. Kalitesi duvar kağıdı modelleri sağlık açısından ciddi sorunlar oluşturabilir. Fakat özellikle yurt dışında üretilen ve yaşlılar ile astım hastalarının sorunlarını dikkate alarak yapılan duvar kağıdı modelleri; gerek odadaki havayı ve nem sorununu düşünülerek yapılmıştır.
Türkiye’de evlerde pek kullanılmayan duvar kağıtları, ofislerde vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Evlerde eskilerden beri klasikleşen beyaz veya krem tonları düz renkler hala tercih edilmektedir. Ofislerde ise istisnasız olarak duvar kağıdı modelleri tercih edilmektedir. 2015 – 2016 duvar kağıtları modelleri arasında en çok tercih edilen taş desenli çalışmalardır. Duvar kağıtları modelleri uygun fiyatlarla ve kolay kullanımı ile sıkça tercih edilmeye devam edecek gibi gözüküyor.

Aşağıda sizlere örnek duvar kağıdı modellerini derledik ve üzerlerine tıklayarak büyük ekranda detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Taş Desenli Duvar Kağıtları

Kategori:
Dekorasyon

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..