Tekbir Giyim Elbise Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Yaz aylarına girdiğimizden dolayı bir çok giyim markası ürünlerini 2015 yaz aylarına uygun halde tekrardan tasarlayıp piyasada satışa sunmaktadır .Bu kadar çok marka arasında kaliteli ürünleri ile farklılık oluşturan markalarda bulunmaktadır Tekbir markası gibi. Tekbir markasının üretmiş olduğu pardesü ve abiye modelleri ile ün kazanmıştır.Ürünlerindeki kalitesi kullanıcıları etkilemektedir.

Tekbir giyim elbise modellerini sezona uygun çıkarmak için sadeliği ve şıklığı dengede tutmaya çalışıp bunu başaran nadir markalardandır.Abiye modellerinde uzun bir süredir kullandığı barok desenlerini veya deri parçaları ile dikkat çekmektedir.Desenler konusunda başarıyı yakalayan Tekbir markası bu desenlere ince detaylara en uygun renkleri bularak alıcıyı cezbetmektedir.Yaz aylarına uygun açık renk elbiseler güneş ışınlarının üzerinize gelmesine engel olacaktır bu yüzden yaz aylarında açık renk parlak renkler kullanan Tekbir giyim elbise modelleri ile alıcının rahatlığını düşünmüştür.

Tekbir giyim bu markalar arasında yaz aylarına hızlı olarak bir giriş yapıp rakiplerinin önüne geçmiştir. Elbise modellerine baktığınızda yaz koleksiyonuna en uygun modelleri rahatça bulabileceksiniz.Yaz aylarında yinede siyah giyinmek isteyen müşterileri için asaleti ile dikkat çekecek siyah renkte bulunan zarif ve şık elbise modellerini piyasaya çıkarmıştır.

Tesettür giyim konusunda uzmanlaşan Tekbir markası çıkardığı ürünler ile sonbahar ,yaz, kış  ve  ilkbahar mevsimlerine en uygun ürünleri müşterilerine sunarak müşterilerin sevgisini kazanmıştır.Modaya yön veren markalar arasında yer almaktadır.Son zamanda çıkardığı yaz aylarına uygun elbise modelleri ile trend olmayı başarmıştır.

Her yaştan bayana hitap etmek olan marka özellikle genç kızların modern kıyafetlere olan ilgisinin farkında olup modaya uygun dikkat çekici ürünleri üreten Tekbir markası genç kızların ilgisini çekmektedir.Genç kızlar genellikle trend ürünleri sevdiğinden dolayı satışları trend ürünler ve abiye ürünler olmaktadır.

Tekbir Giyim Elbise Modelleri 2016

 

Kategori:
Elbise

tarafından yorumlandı Tekbir Giyim Elbise Modelleri

 • muhafazakar beyler icin 2016 sonbahar kreasyonu, by tekbir giyim..

  Nurettin Yıldız 18 Temmuz 2015 14:25 Cevapla
 • takipteyimm

  ZEYNEP :)ZDEMİR 18 Temmuz 2015 14:25 Cevapla
 • alışveriş yapılcak mağaza tekbir giyim

  asermetdemirci 18 Temmuz 2015 14:25 Cevapla
 • merhaba, sizinle hiçbir alakam olmadığı halde telefonuma sürekli mesaj gönderiyorsunuz. mesaj göndermenizi istemiyorum.

  cem 18 Temmuz 2015 14:25 Cevapla
 • Tekbir Giyim Türkiye’deki en önemli ve köklü tesettür markalarından biri.

  Mustafa Köylü 18 Temmuz 2015 14:25 Cevapla

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..