Tel kırma örnekleri ve modelleri 2019

  3 sene önce yazıldı. Yazar:

  Tel kırma örnekleri ve modellerine özellikle yakından bakma ihtiyacını çok fazla hissediyor olabilirsiniz. İlk bakışta çok kolay gibi duran ama aslında oldukça zahmetli bir el işi olan tek kırma örnekleri modellerini sizlere ulaştırıyor olacağız. Genellikle ilk yapımlarınızda olabildiğince basit ve çük desenler seçmenizi öneririz. Bunun için doğru ip alımı yaptığınızda ve odaklandığınızda çok daha kolay olduğunu sizlerde kendiniz göreceksiniz.

  Tel kırma örneklerini birçok adımda kullanabilirsiniz. Özellikle masalarınızda, şallarınızda, havlularınızda, örtülerinize ve dahasında. Hoş ve parlak bir iplik ile yapıldığında motif kendini daha çok ortaya çıkaracak ve göze çarpacaktır.

  Tel kırması örnekleri ve modelleri 2019 motiflerinde daha çok beyaz tasarımları ağırlıklı göreceksiniz ama sizler isterseniz elbette farklı renlerde deneyebilirsiniz. Diğer en çok kullanılan renkleri ise altın sarısı ile gri oluyor. Bu artık yapacağınız şeye doğru değişiyor olacaktır. Hem kumaşınız hem de deseninize gidecek en güzel rengi seçebilirsiniz ama biraz parlak ve simli bir ip olması için ekstra arayış içine girebilirsiniz.

  Sizlerde tel kırması örneklerine göz atarak ne gibi farklı modeller olduğunu görebilirsiniz. Hatta birçok örnekte resim gibi tablo yapıldığını da görebilirsiniz. İstediğiniz deseni belirledikten sonra akışlarını öğrenecek ve işlemeye başlayacaksınız. Bugünlerde tekrar moda olan ve kadınların oldukça ilgisini çeken bu güzel el işi ile biraz uğraşıyor olsanız da ortaya çok güzel bir ürün çıkacağı kesin.

  Tel kırma örnekleri ve modelleri 2019

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir