Tepe Mobilya Yatak Odası Takımı

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Tepe Mobilya bir evin veya işyerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahip geniş ürün yelpazesi ve geniş fiyat aralığıyla, her zevke ve bütçeye hitap eden binlerce çeşit ürünle hizmet vermektedir.

Çeşit çeşit renk renk yemek odası, oturma ve çocuk odaları, yatak odası takımları her ev ve iş yeri tipine uygun tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Tepe Mobilya müşteri odaklı çalışmaktadır. Mağazaları ziyaret eden müşterilerinin kişisel beklentileri doğrultusunda ihtiyaçlarının karşılanmasını ve sunulan hizmetten memnun kalmasını hedeflemektedir.

Tepe Mobilya kaliteli hizmet anlayışına sahip köklü bir firmadır. Müşterilerine sağladığı iade garantisiyle, alıcıların haklarını in iyi şekilde koruma altına almıştır.(ürünü aldıktan itibaren 3 gün içerisinde alıcılar iade hakkına sahiptirler). Yine Tepe Mobilya ürünleri teslim alındığı tarihten itibaren 2 yıl boyunca (üretim ve işçilik hatalarına karşı) garanti kapsamı altındadır. Sipariş edilen ürünün kurulum ve montaj hizmetleri tamimiyle mağazaya aittir.

Mobilya yapımında kullanılan malzemelerin insan sağlığına olumsuz etkisi olmaması konusuna özen göstermektedirler. Gelişen teknolojilere paralel olarak üretim yöntemleri yenilemektedirler. Avrupa Birliğine uygun malzemeler kullanmaktadırlar. Mobilya fabrikaları ISO 9001 kalite belgesine sahiptir.

Nakit veya kredi kartı ödeme şekilleri ve taksitli ödeme imkânlarıyla mağaza müşterilerini zor durumda bırakmamaktadır.( 100 TL altı alışverişlerde 2 taksit, 100 TL ve üzeri alışverişlerde 6 taksite kadar imkan sağlanmaktadır.). Aracısız satış hizmetiyle, arada kimse olmaksızın alıcılarına ulaşmakta, bu sayede en uygun fiyatı müşterilerine sunabilmektedir.

Tepe Mobilya yatak odası takımları genç ve bebek odaları, ebeveyn yatak odaları modaya uygun, kullanışlı tasarımlara sahip alıcılarının evine şıklık getirecek ürünlerdir. Mağazada kalitenin, konforun ve rahatlığın bir arada bulunduğu yüzlerce ürün seçeneği vardır. Hazır ürünler direkt olarak satın alınabileceği gibi, müşterinin seçimi olan özel kumaşlarla da kişiye özel mobilya üretimi yapılmaktadır.

Üretimi tamamlanmış ürünlerde birinci sınıf işçilikle; birinci sınıf ağaç, birinci sınıf sünger, birinci sınıf kumaş kullanılmaktadır. Siz de evinizin ihtiyaçlarına uygun yatak odası, yemek odası, çocuk ve oturma odası gruplarını Tepe Mobilyadan alın rahatlığın, sıklığın ve konforun keyfini bir arada sürün.

Tepe Mobilya Yatak Odası Takımı 2015 Resimler

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..