Tesettür Abiye Modelleri 2016

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Bugün moda evleri tesettürlü bayanlarında nihayetinde modayı yakından takip ettiklerinin farkına vardılar. Bu nedenle de tesettür modasına uygun güzel ve şık tasarımlar oluşturmaya başladılar. Birbirinden güzel modeller kombine edilerek tesettürlü bayanların hizmetine sunulmuş durumda.  2016 tesettür abiye modelleri arasında ise rengârenk tasarımlar ön plana çıkmış durumda. Özellikle bayanların özel günlerinde düğün ya da kokteyllerde tercih ettiği bu abiye modelleri güzel bir aksesuarla tamamlandığında gerçekten de oldukça şık ve göz alıcı oluyor.

Tesettür abiye modelleri detaylarla birleştiğinde örneğin dantel bunun vazgeçilmezlerinden diyebiliriz gerçekten de şık bir görüntü sağlıyor. Üstelik buna takı ve aksesuar marka ve firmaları da eşlik ederek birbirinden güzel takıları sunuma hazırlıyorlar.

Her zaman ki gibi tesettür modellerinde bu sene yine siyah ön planda siyahın zarafeti ve asilliği yıllardır liderliğini bırakmıyor.  Bu nedenle de modacılar abiye de daha çok siyah ağırlıklı modelleri tercih ediyorlar.  Gerek abiye olsun gerekse gece elbiseleri güzel bir türbanla kombine edildiğinde muhteşem bir uyum yakalıyor.

Tesettür Abiye Modelleri 2016

Kategori:
Elbise

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..