Tesettür Abiye Modelleri ve Fiyatları 2015

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Abiye modelleri genellikle özel günlerde, düğünlerde vb. geceler için bayanlar tarafından en çok tercih edilen giyim modelleridir. Farklı farklı modelleriyle ve süslemeleriyle gecenin en şık kadını olmak isteyenlerin vazgeçemediği tesettür abiye modelleri ve fiyatları hakkında bu yazımızda sizlere detaylı bilgiler sunacağız.

Tesettür abiye modelinizi seçerken öncelikle gecenin anlamına ve mekana uygun olarak seçilmesi gerekmektedir. Abiye modeli seçimi zamana ve mekana göre değişiklikler göstermektedir. Tesettür abiye modeli giyecek hanımların abiye seçimleri kısmen de olsa zorlu geçmektedir. Tabi her sıkıntının illa ki bazı kolaylıkları da bulunmaktadır. Tesettür abiye modeli seçiminde şimdi hanımlarımıza bazı tüyolarda bulunacağız. Tesettür abiye modeli seçecek olan kızlarımız öncelikle vücut ölçülerini iyi bilerek buna göre bir elbise seçimi yapmalıdırlar. Şıkır şıkır olmak istenildiği takdirde abiyenizde pul ve payeti kullanmalısınız. Tabi iş sadece abiye modelini seçmekle kalmıyor. Bazı tesettür abiye modeli giyiminde bazı dikkat edilmesi gerek hususlarda var. Özel gecelerde tercih ettiğiniz şık bir elbiseyi giyerken şu önemli hususu gözden kesinlikle kaçırmayın. Abiyeniz gösterişli olduğu takdirde eşarbınız ve ayakkabınız kesinlikle elbisenizden daha sade olmalı. Tüm bu kurallara uygun olarak giyindiğinizde günün en güzel giyinen bayanı olabilirsiniz.

2015 tesettür abiye fiyatları 250 TL ile 700 TL arasında değişmektedir.Fikir olarak yardımcı olması açısından abiye modeli resimleri aşağıda paylaşılmıştır. Resimlerin üzerine tıklayarak ekranda büyültebilirsiniz.

2015 Tesettür Abiye Modelleri Resimleri

Kategori:
Elbise

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..