Tesettür Gelinlik Modelleri 2016

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Yazın yaklaşmasıyla birlikte bir çok bayan gelinlik telaşına da düşmeye başladı bugün tesettürlü gelinlik modellerinde bir çok yenilikle yapılmış durumda gerek tasarımları gerekse kesimleri oldukça göz alıcı olmuş. Bir çok tesettürlü bayanın hayallerini süsleyen bu modeller özellikle boyundan başlayarak aşağıya doğru taşlarla donanmış olanlardan yana. Bu sene özellikle taş süslemelere bir hayli ağırlık verilmiş durumda. Savaroski taşlarla bezenmiş olarak gelinlikler oldukça şık ve zarif bayanları bekliyor.

Ancak bunun yanı sıra taşlı model sevmeyen bayanlar için fiyonk ya da dantel ağırlıklı modellerde bir hayli revaçta bulunuyor. Ancak bu modellerde özellikle dikkat etmenizi gerektiren noktalardan bir tanesi eğer ki yukarı bölge dantelli ise etek tarafının sadelikle öne çıkması yani oraya dantel ya da fiyonk çok tercih edilmemekte.
Bugün biliyoruz ki özellikle tesettürde tercihler eskilere göre oldukça fazla ancak yine de dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü model seçerken heyecana kapılmadan araştırmacı olmak gerekir. Ancak ikinci bir nokta ise bütçe yönünden oluyor çünkü daha güzel modellerin bazılarına bütçeler yetmemektedir.

Tesettür Gelinlik Modelleri 2016

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..