Trend Dar Gelinlik Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Gelinlik modelleri çoğunlukla vücutta bulunan kusurların ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Özellikle gelinlik seçiminde yapılan hatalar bu durumu işin içinden çıkılmaz hale getirebilmektedir. O yüzdendir ki gelinlik seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlara önem vermeli ve seçimlerimizi buna göre yapmalıyız.

Her genç kız kendi vücudunu gayet iyi tanır ve günlük yaşamda normal elbise bakarken vücut kıstaslarına göre seçimlerini yapar. Gelinlik modellerine bakarken de yine bu kıstasları olduğu gibi dikkate almanızda fayda bulunmaktadır. Örnek verecek olursak dar gelinlik modelleri daha çok zayıf ve zarif vücuda sahip olan gelin adaylarına gitmektedir. Kilolu veya vücut hatlarınız yeterince belirgin değil ise bu modeli tercih etmeniz sizin için fiyasko ile sonuçlanacaktır. Kilolu bayanlar ise dar gelinlik modelinden ziyade büyük beden gelinlik veya kabarık gelinlik modelleri ile kilolarını veya benzeri kusurlarını gizleyebilirler. Seçmiş olduğunuz gelinlik modelinin sizin üzerinizde oldukça şık durması için vücudunuzu iyi tanıyın ve hatlarınıza göre size gidebilecek en iyi modeli seçmeye özen gösteriniz.

İnce bir yapıya sahip olan ve vücut hatları belirgin olan bayanlar için bu yazımızda dar gelinlik modelleri galerisini sizler için hazırlamış bulunmaktayız. Bu gelinlik sayesinde gelin adayları hayatlarının en mutlu günlerinde istedikleri görünüme sahip olabilecekler. Gelinliğin yanlış seçimi sonucu gün boyu yüzünüzün asık olmasının yanı sıra düğünde çekilen fotoğraflarda da kötü bir görüntünüzün olmasını sağlayabilir.

Düğün günü özel ve şık bir görünüme sahip olmak isteyen bayanlar doğru gelinlik seçimi ile hayallerine rahatlıkla ulaşabilirler.

Gelinlik Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..