Trend Gelinlik Modelleri 2016

5 sene önce yazıldı. Yazar:

2015 yılında gelin adayları tarafından en çok tercih edilen favori gelinlik modellerini sizler için bu yazımızda hazırladık. Gelinlik seçiminde oldukça zorlanan bayanlar için 2015 trend gelinlik modellerini derlemiş olduğumuz yazımızı dikkatlice okuyuz. 2016 trend gelinlik modelleri de bu sene ki tasarımlar öne çıkacak gibi gözüküyor.

Bu sene ki gelinlik modellerinde tüm bayanlar fiziğine göre modellere bulabildi. Üstelik bu modeller şıklığı ve zarifliği ile gelin adaylarını kendilerine hayran bırakmayı başardı. Dekoltesi ile dikkatleri çeken straplez gelinlik modelleri şık tasarımları ve modern işlemeleri ile en çok tercih edilenler arasında yerini aldı. Yine vintage gelinlik modelleri de 2015 yılında en çok tercih edilenler listesinde ilk sıralarda bulunmakta. Görünümüyle düğününüzde ki herkesi kolayca etkileyebileceğiniz vintage gelinlikler birbirinden farklı model ve tasarımlarıyla gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır.
2015 yılının üçüncü olarak en çok tercih edilen modellerinden biri de dantelli gelinliklerdir. Dantel işlemeli gelinlik modelleri birçok gelinlik modeli uyumlu bir haldedir. Genelde balık gelinlik modelleri, uzun kollu gelinlik modelleri ve Fransız gelinlik modellerinde dantel işlemeler ve süslemeler ile karşılaşabilirsiniz.

Yazımızı sonlandırmadan son olarak bahsetmek istediğim gelinlik modeli ise V yaka ve kayık yaka gelinlik modelleri. Bu modeller de 2015 yılında oldukça tercih edilmiş,2016 yılında da aynı yükselişi koruyacak gibi gözüküyor. Düğününde tüm gözleri üstüne çekmek isteyen gelin adayları için gelinlik modellerinde taşlı süslemeler ve dantel işlemeler sıkça tercih edilmektedir.
Yukarıda saymış olduğumuz gelinlik modelleri arasında seçim yapmakta zorlanacak olan gelin adaylarımız için umarız faydalı bir bilgilendirme yazısı olmuştur. Aşağıda resimlerle sizlere 2015 – 2016 trend gelinlik modelleri örnekleri aktarılmış, üzerine tıklayarak büyük ekranda inceleyebilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..