Trend Saç Kesimleri 2015 İlkbahar Yaz

5 sene önce yazıldı. Yazar:

2015 ilkbahar yaz sezonunda saç kesim modelleri nasıl olmalı hangi yüz şekline nasıl kesimler yapılmalıdır, her şey yazımızda.

Ayrıca yaz sezonunda da yüz hatlarına göre modeller seçilmesi en uygun stiller arasında. Ayrıca gündelik tarz dışın da kişinin yüz hatların dan yola çıkılarak en ideal olan saç şekli ve biçiminin tespit edilmesi gereklidir. Yine yuvarlak,kare, enine dik dörtgen, dikdörtgen, ters üçgen ve bunun yanında da aynı zamanda baklava yüz şekillerine göre saç kesimleri değişmektedir. Her saç şekli herkese uyum sağlamaz.

Yuvarlak bir yüze sahip olan kişiler ve bundan şikayetçi olanlar saçınızın volümünü yüksek tutacak olan modelleri tercih etmelidir.Kare şekline sahip kişiler ise; yüzlerine en uygun saç kesimi yine kare şeklinde olan saç kesimleridir. Üçgen yüzlüler ise de; Bu yüz şekline sahip olan kişiler ense kısımlar dan saçı azaltarak tepesine doğru volümü arttıracak modelleri kullanması daha uygun olacaktır. Ayrıca bilinmesi gerekir ki bu yüz şekline sahip kişiler kare kesimleri de tercih edebilirler.

Trend Saç Kesimi Fotoğrafları

2015-trend-saç-modelleri-3 yeni-bayan-sac-modelleri-2015-7 yeni-bayan-saç-modelleri-2015-5 yeni-bayan-saç-modelleri-2015-6

Kategori:
Moda

tarafından yorumlandı Trend Saç Kesimleri 2015 İlkbahar Yaz

  • 2015 yılında artık bayanların Trend Saç Kesimlerini gözden geçirmeleri gerekiyor.Çünkü hiçbir bayan rüküş kalmak istemez. Bu yazı 2015 Trend Saç Kesimleri arayanlara muhteşem olmuş gibi görünüyor.

    Haber 16 Mayıs 2015 03:19 Cevapla

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..