Tüllü Gelinlik Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Bayanlar genel olarak özel şık bir görünüme sahip olmak isterler düğünlerinde. Tam da bu noktada tüllü gelinlik modelleri gelin adayları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Gelinlik seçiminde zorlanan bayanlar küçük yaşlardan beri hayalini kurduğu bu çok özel günlerinde gecenin prensesi olmak isterler.

2015 yılında en çok beğenilen ve tercih edilen prenses gelinlik modelleri hiçbir zaman için favoriler arasında yerini değiştirmedi. Gelinliklerinin tüllü olmasını isteyen bayanlar vitrinlerin baş köşesinde bulunan genellikle tüllü gelinlik modellerini tercih etmektedirler. Bu modeller sayesinde gelin adayları düğünlerinde rahatlıkla hareket edebilirler. Tüllü modeller bayanlar tarafından ister kabarık gelinlik modelleri ister düz gelinlik modelleri ile tercih edilmektedir. Gelinliğinin kabarık olmasını istemeyenler için düz modeller tercih edilebilir. Bayanlar gelinlik seçimi sırasında boy ve kilolarını dikkate almalıdırlar. Boy ve kilo oranına dikkat ederek gelinlik seçimini gerçekleştiren bayanlar daha özel görünebilirler.

Gelinlik seçimi öyle aceleye getirilecek bir işlem değildir. Sıfırdan gelinliğini diktirenler için vücut ölçüleri çok ta sorun çıkarmaz fakat hazır modeller tercih edenler oldukça hassas davranmalıdırlar. Hazır model kullanacak gelin adayları gelinliklerinin fazla tadilat gerektirmediği ve boyuna kilosuna uygun durması konusunda özen göstermelidirler.

Gelinlik modellerine bakarak karar vermeye çalışırken kesinlikle denemekten ve aramaktan vazgeçmeyiniz. Denemiş olduğunuz gelinlik modeli içinize sinmeden tamam budur demeyiniz. Yoksa en mutlu gününüzde ister istemez yüzünüz sürekli asık olabilir. Aşağıda sizlere tüllü gelinlik modelleri resimlerini derledik.

Gelinlik Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..