Türbanlı Gelinlik Modelleri 2016

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Teknolojinin ilerlemesiyle birbirinden farklı kapalı türbanlı gelinlik modelleri de piyasaya sürülmüştür. Daha önceki senelerde kapalı gelinlik modellerinin hepsi birbirine benzediği için yakınan gelin adayları bu sene oldukça şanslı. Fakat bu sefer de birbirinden farklı türbanlı gelinlik modelleri arasında seçim yapmakta zorlanacaklar gibi gözüküyor.

Türbanlı gelinlik modelleri genellikle sade ve düz beyaz renklerde karşımıza çıkmaktadır. Fakat bu gelinlik modelleri de taşlı süslemeler ve desen işlemeler ile oldukça tarz bir görünüme sahip olabilirler. Türbanlı gelinlik modellerinin elbise kısmında çok fazla süs bulunmasa da duvak kısmı oldukça süslü bir şekilde gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır. Gelinliğin kol ve duvak kısmında yapılan süslemeler ile şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Gelinliği seçerken dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlarda bulunmaktadır. Gelinliğin görüntüsü kadar giydiğiniz de sizleri rahat hissettirmesi de önemlidir. İçerisine girdiğiniz de kendinizi rahat hissetmediğiniz gelinlik modellerini kesinlikle tercih etmeyiniz.
Moda evlerinde birbirinden güzel süslemeli ve farklı tasarımlara sahip kapalı gelinlik modelleri bulunmaktadır. Fakat tüm buraları gezmenize rağmen aramış olduğunuz gelinlik modellerini bulamadığınız takdirde yapacağınız işlem bellidir; sıfırdan kendi istekleriniz doğrultusunda bir gelinlik diktirmek. Bu konuda tüm gelinlikleri inceleyerek her birinin kısımlarını tek bir gelinlikte toplama işlemi yapabilirsiniz ki, en sağlıklısı ve gelin adayları tarafından en çok yapılanı budur.

Düğün dönemi yaklaşırken haliyle moda evlerinde büyük bir yoğunluk vardır. Bu yüzden düğününüze en az altı ay kadar kala sıfırdan gelinlik diktirecekseniz moda evleriyle görüşmeniz daha faydalı olacaktır. Son dakikaya bıraktığınız takdirde yetişmeyebilir ve gelinliğiniz aceleyle yapıldığı için istediğiniz gibi olmayabilir.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..