Ünlülerin Gelinlik Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Düğün öncesi hazırlıklar hızla devam ederken bir yandan da en stresli işlerden biri olan gelinlik modeli seçimi bayanları oldukça zorlamaktadır. Gelinlik modelleri arasında seçim yapmakta zorlanan bayanlar gerek internetten gerekse çevresinden yapmış olduğu araştırmalara göre karar vermeye çalışırlar.

Daha önceki gelinlik modelleri kategorisine yazmış olduğumuz yazılarda 2015 -2016 gelinlik modelleri resimlerinin tamamına resimlerle ve detaylı bilgiler ile yer verdik. Şimdi ise ünlülerin gelinlik modelleri ile ilgili bu yazımızı sizlerle paylaşıyoruz. Ünlüler hangi gelinlik modelini giyiyor sorusunun cevabını merak eden takipçilerimiz için güzel bir yazı hazırladık. Ünlülerin düğünlerinde gelinlik seçimi ile ilgili vermiş olduğu kararlar ve ünlülerin gelinlikle resimleri oldukça merak edilen konular arasında yer almaktadır. Gülben Ergen, Pelin Karahan , Beren Saat , Neslişah Alkoçlar , Doğa Rutkay ve daha birçok ünlünün gelinlik modelleri resimlerini alttaki resimlerde bulabilirsiniz.

Ayrıca ilerleyen günlerde dünya evine girmeye hazırlanan ünlülerinde gelinlik modelleri ve ünlülerin gelinlikle resimleri yazımıza eklenerek sizlerle paylaşılarak güncel tutulacaktır. Düğün öncesi umuyoruz ki hazırlık yapan gelin adaylarımız bir an önce gelinlik modellerini bularak küçüklükten beri hayallerini kurdukları gelinlik modeline kavuşurlar. Tüm eş , dost ve akrabalarınızın geldiği bu özel günde haliyle çok güzel ve şık görünmek tüm kızların hakkı, umuyoruz ki herşey gönlünüzce olur ve en güzel gelinlik modelleri ile beklentilerinize daha da doğrusu hayallerinize kavuşursunuz.

Ünlülerin gelinlik resimlerine tıklayarak aynı sayfa üzerinden detaylı incelemeler yapabilirsiniz.

Ünlülerin Sanatçıların Gelinlik Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..