Uzun Boylular İçin Abiye Elbise Modelleri 2015

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Zayıf, bakımlı ve uzun boylu bayanlar her zaman giydiğini kendine yakıştırmış ve tüm dikkatlerini üstüne çekmeyi başarmıştır. Fakat onların da dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Enine çizgili yerine boyuna çizgili elbiseler, açık renk yerine koyu renk elbiseler tercih etmeleri gerekir. Bunun bilincinde olan ve modayı takip eden uzun boylu genç ve güzel bayanlarımız daha uzun ve alımlı görünerek göze hitap edecek şekilde giyinmeyi başaracaklardır.

Gündelik hayatta Jean ya da dar pantolonlar ve üstüne giyilen fırfırlı gömlekler ya da salaş bluzlar uzun boylu kadınlar için muhteşem kombinlerdir. Uzun boylu kadınlar uzun ve ince bacaklara sahip oldukları için keten mini eteklerde tercih edebilirler.

Özel günlerde ise şıklık yarışına giren uzun boylular için abiye elbise modelleri ile davetlerde gördüğümüz bayanlar adeta şıklık yarışı içine giriyor. Renkli ve bolca seçeneklerinin olan uzun boylu bayanlar abiye seçimi yaparken daha çok pastel tonlu elbiseleri seçiyor. Çünkü koyu renkli elbiseler onların daha da uzun görünmelerine neden oluyor. Uzun boylular için abiye elbise modelleri tercih eden bayanlar daha çok straplez kesimli, sırt ve göğüs dekolteli kıyafetleri beğeniyorlar. Abiye elbiselerin uzun boylu bayanlarda çok hoş durduğunu bilen tasarımcılar bu modellere ağırlık veriyorlar. Bu abiye elbise modellerinde ince topuklu stiletto ayakkabılar kullanılabilirsiniz. Elbiseye yakışan saç modeli yapıp güzel bir çanta ile kombinleyerek göz alıcı bir görünüm yakalamak mümkün.

Uzun Boylular İçin Abiye Elbise Modelleri 2015

Kategori:
Abiye Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..