Uzun Kollu Abiye Modelleri 2015 – 2016

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Uzun kollu abiye modelleri soğuk havalarda bayanların imdadına yetişmektedir. Özel davetler ve etkinliklerde bayanlar abiye seçiminde oldukça zorlanmaktadır. Kış / sonbahar mevsimine özel tasarlanan 2015 uzun kollu abiye modelleri ile mevsim standartlarına göre giyinme imkanı bulabilirsiniz. Oldukça şık görünmek isteyen bayanların bu mevsimlerde sıklıkla kullandığı bu model etkinlikte tüm gözlerin sizleriz üzerinde olmasını sağlayacaktır.

Bu modelin kollarının uzun olması sizlerde kapalı bir elbise izlenimi kesinlikle uyandırmasın. Derin sırt ve göğüs dekolteleri bulunan uzun kollu abiye modellerini giymek hatta taşımak cesur kızlarımızın yapabileceği bir iştir. Davete şıklığıyla damga vurmak isteyen kızlarımız bu modeli mutlaka denemelidir. Bu model daha çok zayıf ve narin vücutlu kızlarda güzel durmaktadır. O yüzdendir ki kilolu bayanların bu modeli tercih etmesi pek tavsiye edilmez.

Giymiş olduğunuz uzun kollu abiye modelinde kendinize göre bazı ufak değişiklikler yaptırarak içinize sinmesini sağlayabilir ve kendi tarzınızı da oluşturabilirsiniz. Tabi iş sadece abiye modelini seçmekle kalmamaktadır bildiğiniz üzere. Abiye modelini seçtikten sonra doğru bir saç modeli, ayakkabı ve çanta seçimi ile aksesuarlarda oldukça önemlidir. Bu saydıklarımız birbirleriyle ne kadar uyumlu olursa şıklığınız o derece artacak ve gecenin gözde bayanları arasında olabileceksiniz.

Aşağıda resimleri paylaşılan uzun kollu abiye modellerini büyük ekranda incelemek için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Tek sayfadan “sonraki” butonuna basarak diğer tüm resimleri de büyük ekranda inceleyebilirsiniz.

2015 – 2016 Uzun Kollu Abiye Modelleri Resimleri

Kategori:
Abiye Modelleri

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..