Xeragel Krem

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Yanık tedavisi adına oldukça ideal olan Xeragel kremi el, kol, boyun ve bacak bölgesinde uygulamaya alınmaktadır. Xeragel kremi açık yara bölgelerine uygulanmamaktadır. Kısa zaman zarfı içinde yanık izlerinin geri plana alınmasına kaynaklık eden Xeragel kremi ile sizler de yanık izlerini yok edebilirsiniz.

Xeragel Yanık Kremi Nasıl Kullanmalıdır?

Xeragel krem kullanımı öncesinde cilt ılık su aracılığı ile temizlenmelidir. Daha sonra yara olan bölgeye Xeragel krem sürülerek 10 dakika boyunca masaj yapılmalıdır. Xeragel krem kullanımına 12 gün boyunca devam edilmelidir.

Yara Geçiren Doğal Maske Tarifi

  • 2 damla aloevera suyu
  • Gliserin
  • Ceviz yaprağı

Maske yapımı için bir tutam ceviz yaprağı havanda ezilir ve içerisine 1 yemek kaşığı gliserin ilave edilir. Hazırlanılan karışım 1 damla alovera suyu ile harmanlanır.

Yara İzleri İçin Mucizevi Maske Tarifi

  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 yemek kaşığı kabartma tozu
  • 1 yemek kaşığı zeytinyağı

Yara izlerini geçiren maske yapımı için 1 yemek kaşığı yoğurt ile 1 yemek kaşığı kabartma tozunu harmanlayalım. Elde ettiğimiz karışımın içerisine 1 yemek kaşığı zeytinyağı ilave edelim. Kusursuz cilde sahip olmanızı destekleyecek nitelikte ki bu maske tarifi aracılığı ile kısa zaman da yara izlerinin de geri plana alınmasına kaynaklık edebilirsiniz. Hemen kolları sıvayın ve yara izlerini geçiren özel maske tariflerine merhaba deyin.

Etiketler:
·

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..