Yağ Bezelerine Soğan Kürü Tarifi

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Belirli bir yaştan sonra vücudunda çeşitli yerlerinde yağ bezeleri meydana gelmektedir. Bu tür yağ bezelerini soğan kürü tarifi sayesinde kısa zaman da geri plana alabilirsiniz. Cilt üzerinde mucizevi etki yaratan soğan kürü maskesi aynı zaman da sağlıklı cilt tipinin de ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir.

Yağ Bezeleri İçin Özel Kür Tarifi

  • 2 su bardağı klorsuz su
  • 1 adet soğan

2 bardak suyu ocağa alalım ve içerisine dört eşit parçaya bölünmüş soğanı ilave edelim. Soğanları koyduğumuz tencerenin kapağını kapatalım ve 5 dakika boyunca kaynamasını bekleyelim. Ardından ocağın altını kapatalım ve karışımın soğumasını bekleyelim. Hazırladığımız karışımı aç karınla tüketelim. Özel kür tarifini 15 gün boyunca düzenli olarak uygulamaya alalım.

Yağ Bezeleri İçin Özel Maske

  • Sirke
  • Su
  • Bir tutam ıhlamur

Yağ bezelerini gideren maske tarifi için bir tutam ıhlamuru su ile kaynatalım. Ihlamur karışımının içerisine 1 yemek kaşığı elma sirkesi ilave edelim. Hazırladığımız karışımı yağ bezesi olan bölgeye kompres yapalım. Kısa zaman zarfı içinde yağ bezelerinin geri plana alınmasına kaynaklık edecek olan bu özel maske tarifi aynı zaman da cildinizin sağlıklı görünüme kavuşması adına da oldukça idealdir. Sizler de yağ bezelerini gideren özel maske karışımı sayesinde kısa zaman da kusursuz cilt tipine merhaba diyebilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..