Yara İzlerini Geçiren Kremler

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Contractubex Jel: Kısa zaman zarfı içinde cilt üzerinde ki lekelerin geri plana alınmasına yardımcı olan Contractubex Jel peeling etkisi yaratmaktadır. Doktorların en çok önerdiği kremler arasında yer alan Contractubex Jel kullanımı sonrasında güneşe çıkılmamalıdır.
Expigment Krem: Hücre yenileyici özelliği ile ön plana çıkan Expigment krem yaraların iyileşmesi adına oldukça idealdir. Expigment kremini gece yatmadan önce kullanıma alabilirsiniz.
Mederma Krem: Cilt üzerinde ki yaraların iyileşmesi adına biçilmiş bir kaftan olan Mederma krem kusursuz cilt tipinin ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Mederma kremi yara izlerinin üzerine günde 3 kere sürebilirsiniz.
Scar Zone Krem: Alerjik ciltler de bile rahatlıkla kullanıma alınan Scar Zone krem, yeşil çay özüne ev sahipliği yapmaktadır. Scar Zone kremi problemli bölgeye ince bir tabaka halinde sürebilirsiniz.
Yara İzleri İçin Özel Maske Tarifi
• Alovera suyu
• 1 yemek kaşığı gliserin
• 1 yemek kaşığı badem yağı
• Ceviz yaprağı
Cilt üzerinde ki tüm yara izlerine elveda demek isteyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Maske yapımı için alovera suyunu 1 yemek kaşığı gliserin aracılığı ile harmanlayalım. Karışımın içerisine dövülmüş ceviz yaprağı ve 1 yemek kaşığı badem yağı ilave edelim. Maskemizi yara izleri olan bölgeye iyice yedirelim ve 15 dakika boyunca bekleyelim. Sizler de en özel maske tarifleri aracılığı ile kısa zamana da cilt üzerinde ki yara izlerine elveda diyebilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..